Anykščiuose pradedamos naujos „Viada“ degalinės statybos

Viename  gražiausių Lietuvos miestelių, Anykščiuose, pradėtos naujos „Viada“ degalinės statybos. Statyboms ir įrengimui lietuviško kapitalo įmonė skirs daugiau nei 2 mln. eurų.

Pasak „Viada LT“ generalinio direktoriaus Lino Vytauto Karlavičiaus, naujoji degalinė įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje, kelyje kuriuo kasdien važiuoja ne tik anykštėnai, bet ir miesto svečiai atvykstantys iš Vilniaus, Kauno, Ukmergės. Naujoji degalinė išsiskirs erdvumu – ji net 40 proc. didesnė už didžiąją dalį „Viada“ tinklo degalinių. Bendras degalinės teritorijos plotas siekia 200 kv. m, daug vietos skirta automobilių stovėjimo aikštelei.

„Naujausia  Anykščių degalinė bus mūsų tinklo flagmanė, išsiskirs pačiomis moderniausiomis technologijomis, plačiu prekių ir paslaugų pasirinkimu. Taip pat ši degalinė išsiskirs įrengta bekontakte savitarnos plovykla net su 4 plovimo boksais. Investuodami į degalinių modernizavimą, orientuojamės į šiuolaikiškus klientus, kuriems degalinė ne vien degalų papildymo stotelė, bet ir erdvė, kurioje apsimoka sustoti ir pailsėti – atsigaivinti ar užkąsti, pasinaudoti kitomis paslaugomis“, – teigė „Viada LT“ generalinis direktorius  Linas Vytautas Karlavičius.

Degalinėje bus sumontuotos modernios degalų pylimo kolonėlės, naujausia prekybinė įranga, erdvi poilsio – užkandžių zona, kurioje lankytojai gali ne tik atsikvėpti kelionės metu, bet ir užkąsti vietoje gaminamų šviežių sumuštinių, daržovainių, salotų, atsigaivinti sveikomis natūraliai spaustomis sultimis, glotnučių kokteiliu. Degalinių parduotuvėse populiariausia prekė nesikeičia jau kurį laiką. Daugeliui užsukančių į degalines kava yra prekė numeris vienas. Žinodami tai, nuolat atnaujiname kavos aparatus. Naujieji kavos aparatai ne tik gali pasiūlyti platų karštų ir šaltų kavų asortimentą su įvairiausių skonių sirupais, bet ir leidžia rinktis, su kokiu pienu balinti kavą – įprastu ar be laktozės. Degalinėje  bus didelis paslaugų spektras – galima išsinuomoti priekabą, sumokėti mokesčius, išsigryninti pinigų, gauti paskolą.

Mūsų šalies klimatas, taip pat kelių būklė verčia automobilių savininkus dažnai plauti automobilius. Norėdami tai padaryti, jie turi dvi galimybes: nusiplauti patys, arba važiuoti į automatinę plovyklą, kuriose neretai tenka ilgokai laukti eilėse. Anykščiuose planuojame įrengti bekontaktę savitarnos plovyklą su 4 plovimo boksais, kad kiekvienas klientas galėtų sutaupyti laiko, o plovimo greitį kontroliuotų pats.

2022-2023 metais investicijos į Viados degalinių atnaujinimą sieks 13 mln. Eur. Pernai atnaujinome net 24 degalines. Šiemet irgi turime ambicingų planų, vienas jų – naujosios degalinės statybos Anykščiuose, kuri atsidarys šių metų vasaros pabaigoje. Mūsų įmonės tikslas – būti bendruomenių dalimi, todėl turėdami plačiausią degalinių tinklą Lietuvoje patrauklias degalų kainas galime pasiūlyti ne tik didžiųjų, bet ir mažesnių miestų bei miestelių gyventojams“, – sako bendrovės „Viada“ generalinis direktorius.

11 komentarų

 1. Sakyciau „bomba“ naujiena! Smagu girdeti, kad nauji pastatai atsiras, nayjos darbo vietos, o ir degaline bus pastatyta pagal naujus standartus 🙂

 2. Tai kurioje konkrečiai vietoje statys, ar čia paslaptis?

  • Sunku pasakyti kur, bet pagal nuotrauką, jei čia fotografuota būtent toje vietoje kur bus nauja degalinė, tai buvusios „Lietvos kuro“ degalinės vietoje. Nes gi ir eglės tokios pačios stovi, ir tas griaunamas pastatėlis lygiai toks pat koks buvo toje degalinėje.

 3. Bet Ažupiečiuose laukiam ir parduotuvės!..

 4. ar matei i Ukmerge vaziuojant viados kainas,tai dar pries profke yra vietos dar bent 3 degalines ,ar to zmonems ten gyvenantiems reikia,niekam nerupi

 5. Anykščius Viada okupuos galutinai. Pasirinkimo nebus.

 6. fu ruskiu degaline

 7. Jeigu furistam eikstele, su dusais padaris kosmosas. betkokiu atveju ragas baltic petrolium. su savo iki 10 darbo laiko. Tikiuosi sitie nebus idiotai, dirbs visa para.

  • Į ruskių degalines tik nusišikt užsuku. Ir mašiną pakavoju kad kas nors nepamanytų kad kavą perku. Nesu nei cento sumokėjęs lukoiluose-viadose-petroleumuose

  • Tai manau gal nebus tokios betwarkés kaip ant kalno degalinei,pirma badmirius nepaédelius aptarnauja o uz kura kol susimoki tai nafik😡

 8. Kitoje kelio pusėje, prieš Bikuvą bus degalinė Alauša.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.