Anykščiuose – dar nežinoma Covid-19 atmaina

Jau žinome Didžiosios Britanijos, Pietų Afrikos Covid-19 viruso atmainas. Gali būti, kad Anykščiai pagarsės kaip turintys savo atmainą.

Kaip praneša lrt.lt, Anykščiuose nustatyti 35 atvejai, kai asmenys užsikrėtė dar neidentifikuota koronaviruso mutacija. Apie tai pranešė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Utenos departamento direktorė Birutė Sapkauskienė.

Jos teigimu, kol kas nepastebima, kad žmonės, užsikrėtę šia atmaina, sirgtų sunkiau. Apie trečdalis užsikrėtusiųjų jau pasveiko.

Operacijų vadovas Dainius Žiogelis „Nykščiams“ sakė, kad pirmi neįprastos koronaviruso atmainos atvejai buvo užfiksuoti balandžio 9 dieną. „Žmonės susirgo kovo pabaigoje, ilgai tyrė sveikatos centras, nebuvo aišku, ar tai Pietų Afrikos, ar kitos šalies koronaviruso mutacija, tik britiškąją atmainą atmetė. Mano žiniomis, šiai dienai ja sirgo ir pasveiko arba serga Anykščių rajone per 40 žmonių“, – sakė D. Žiogelis.

NYKŠČIAI

25 komentarai

 1. baigta, gatava…………..

 2. net virusai Anykščiuose mutuoja

 3. Greit ir patys mutuosim ir nebežinosi kas tu esi.

 4. Gal turit pasiulymu kaip atmaina pavadint?

 5. verusela

 6. Uzdes ant Anyksciu burbula kaip Simpson senam filme covid anyksciai 2021👌

 7. alkocovid? :DDD

 8. Tai daugiau tegu leidzia lakstyt visiem po užsienius,priveš dar ne tokio velnio

 9. Jurzdikas-2021

 10. Kodel tik dabar pateikta informacija? Nuo pandemijos pradzios Anyksciu savivaldybe nepateikdavo tikros ir teisingos informacijos. O savivaldybes gydytojos pareigybe yra visai nereikalinga,nes ji neturi jokiu galiu. Ar cia asmenybiniai nesusipratimai?

 11. Garsiosios "slogos" mutacija

  Jau cirkas ir Anykčius aplankė. 🙂

 12. Kol visi lakstys po uzsienius kaip nuo „grandiniu nutruke“ tai dar ne viena atmaina bus.

 13. Sloga buvo ir bus

  O kad mutuojasi , tai nieko nuostabaus .

 14. Tai ar paskaičiavot ,kiek nuo tos slogos jau mirė žmonių.

 15. Kodėl gydymo įstaigų darbuotojai neinformuojami, kad yra nežinoma viruso mutacija sergančių. Tai nedora prieš dirbančius. Liepė vietoj plastmasinių chalatų prijuostes dėvėti. Ką jau ir sakyti…

 16. Pritariu Hhh

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.