Anykščių turizmui reikia vado

Viešoji įstaiga Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras ieško direktoriaus. Skelbiamas konkursas šiai pareigybei užimti.

Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras jau kuris laikas gyvena su laikinuoju vadovu. Kadangi įstaigos veikla plati ir įvairiapusė, tokiai įstaigai vadovauti nėra paprasta. Darbo skelbime pažymima, ką turės daryti naujasis vadovas:

– formuosite efektyviai veikiančios įstaigos modelį, rengsite įstaigos veiklos strategiją, planuosi te biudžetą;
– rengsite įstaigos projektus, teiksite juos Europos Sąjungos, Lietuvos Respublikos arba Anykščių rajono savivaldybės programų ir fondų finansavimui gauti;
– organizuosite įstaigos darbuotojų darbą, paskirstysite darbuotojams užduotis ir kontroliuosite jų vykdymą;
– užtikrinsite efektyvų įstaigos išteklių valdymą;
– pagal Direktoriaus pareigybei priskirtą kompetenciją atliksite kitas funkcijas, nustatytas Lietuvos Respublikos teisės aktuose.
O pretendentai į direktoriaus poziciją turi turėti aukštąjį išsilavinimą (ne žemesnį, nei bakalauro laipsnį ar jam prilygintą išsilavinimą); ne mažesnę kaip 1 metų vadovaujamo darbo patirtį; ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį vienoje ar keliose iš šių sričių: vadybos, turizmo, verslo arba organizacijų valdymo ir plėtros, rinkodaros srityse ar viešojo administravimo; ne žemesniu kaip B1 kalbos mokėjimo lygiu (pagal Bendruosiuose Europos kalbų metmenyse nustatytą ir apibūdintą šešių kalbos mokėjimo lygių sistemą) moka bent vieną iš trijų Europos Sąjungos darbo kalbų (anglų, prancūzų ar vokiečių).

Dokumetus pretendentai gali pateikti per 10 dienų Viešojo valdymo agentūros interneto svetainėje ir savivaldybės interneto svetainėje.  

2 komentarai

  1. Pastabus anykštėnas

    Jeigu tai įstaigos skelbimas dėl dabo vietos pozicijos, tai privalo būti nurodytas ir atlyginimo dytis per mėnesį. Panašu, kad vadovo ieškoma neturint atlyginimo fondo ir steigėjai siūlys dirbti už pasitikėjimą bei politinį palaikymą, suteikiant galimybę užsidirbti iš įgyvendintų projektų pagal tikslinį finasavimą.
    Čia taip, panašiai kaip politinio pasitikėjimo patarėjo darbas-kol pasitikėjimas yra, tol finasavimas ir alga yra.

  2. Mero patarėja

    Mero nuomonė yra tokia kaip ir Butėnų pastoriaus . Visi Anykščių apgyvendinimo paslaugas teikiantys verslai bus apmokestinti pagalvės mokesčių, kad Anykščiuose nebūtų kurwu lizdo. Tada visi norintys, galės išnuomoti metams savo būstą savivaldybėje, o raktus turistai pasiimsite centre prie upės, ir tie kas pasirašys metinės sutartis su Savivaldybe bus atleisti nuo pagalvės mokesčių, ir VMI patikrinimų ir jūsų NT saugos nuo čigonų nemokamai Policija su kažkokiu Mossad. Tada Savivaldybė leis valdiškus pinigus jūsų NT balkono reklamai, prižiūrės butus kad būtų valytojos, priešgaisriniai davikliai , ir lovos kampai neaštrūs, kaip angliukų vaikai mėgsta. Vienu žodžiu bus Savivaldybės tvarka nustatyta net patalinei, ir verslininkams bus patogiau ir ramiau, dėl šventos Ramybės, atiduoti buto raktus turizmo ir verslo centro direktoriui.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.