Anykščių TS-LKD skyrius turi naują vadą

Susirinkęs Anykščių TS-LKD skyrius išrinko naują vadovą. Skyriui, pakeitusi ilgametį vadovą Sigutį Obelevičių, vadovaus Gabrielė Griauzdaitė – Patumsienė.

„Vakar tvyrojo tiek daug emocijų, kad susikaupti parašyti ir padėkoti jums visiems buvo sudėtinga. Tad tariu nuoširdų AČIŪ šiandien savo bendražygiams. Už pasitikėjimą, už galimybes ir žinoma, atsakomybes.Esu naujai išrinkta Anykščių TS-LKD skyriaus pirmininkė.

Dėkoju Sigutis Obelevičius už ilgametį darbą skyriaus ir rajono žmonių labui, dėkoju Ona Repečkiene už palaikymą ir patarimus, dėkoju Jūratė Girnienė su kuria teko ne vieną naktį praleisti skaičiuojant rinkimų balsus.. Dėkoju savo ištikimiausiems muškietininkams Marius Varnas, Puzinas Dominykas, Šarūnas Grigonis už beprotišką palaikymą, pagalbą ir didelę MOTYVACIJĄ judėti pirmyn, kurios man jus įkvėpėte.

Na, ir žinoma, ačiū mano šeimai, kuri toleruoja mano visus darbus ir po darbo valandų bei palaiko sunkią minutę, kai pritrūksta jėgų. Stengsiuosi jūsų visų nenuvilti!“, – pokyčius pakomentavo Gabrielė Griauzdaitė – Patumsienė. (Nuotraukos – Anykščių TS-LKD skyriaus).

9 komentarai

 1. Vos ne "Hail Hitler!" ?

  Anykščių TS-LKD skyrius turi ne tik naują vadą, bet ir naują kandidatą į LR Prezidentus – neonacistą LR Seimo narį, komiteto pirmininką! Vos ne „Hail Hitler!“ ? Komunistus TS-LKD sudėtyje keičia neonaciai gal…?

 2. Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.:)

  Saujelė diedukų saliukėje. Ir tai visas Anykščių Konservų-Krikdemų aktyvas?!?

 3. Kai nebeturi ką prašyti,tai nieko ir nerašyk.Blevizgų nėra ko rašinėti

 4. Kas vienoje ar kitoje partijoje vyksta niekam neįdomu

 5. Oi vai ajajai...

  Saujelė validolinių bobučių ir diedukų – štai ir visa konservų partija! 🙂

 6. Mergina visuomeniška,gabi,bet jau tikrai ne jai politikuoti ,ne jos čia vietą…kartais atrodo jaunimas turėtų atnešti naujus vėjus ,tikslus ,galimybių kūrimą ,verslo skatinimą Anykščiuose ,jaunimo užimtumą ,kuri ne kioskelius,o pridėtinę vertę į ateitį,kelius zvirkelius tvarkyti,o jūs ką veikiat?tarpusavio partijų santykius aiskinates,kuriat intrigas ,ir uzsiemate veidmainystė

 7. Kas rašė šį straipsnelį,pirmiausia tegul išmoksta lietuvių kalbos rašybą. O apie konservus…atsiprašau numanomus konservatorius,geriau tyla, kaip apie mirusius kalbama- arba gerai , arba nieko.

 8. Kaimo politologas

  Susirinko velniai ir kryžiu ant sienos pasikabino taigis taip daryti negalima nes Dievas nubaus, Bartoševičiu pasikvieskit- pamokins jaunuosus koncervatorius bendravimo su visuomene.

 9. paranoiku,kirsintoju,melagiu,Keturiu Karaliu ir pedofilu su zaliais akiniais partija…kai tik ji prie valdzios prilenda-viskas brangsta,zlugdoma,griaunama…ar LT padangeje reikalingi tokie????-ekskomunisteliai ir ju vaikaiciai-neokomjaunuoliai???

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.