Anykščių teatras ruošia „bombą“

Daugybę apdovanojimų jau gavęs Anykščių kultūros centro teatras neužmigo ant laurų ir kovo 10 dieną  ruošiasi anykštėnus pažadinti iš žiemiško snaudulio, susprogdindamas meno užtaisą.

Anykščių kultūros centras praneša, kad vyksta paskutinės repeticijos. Spektaklis kalba apie Radvilų laikus Lietuvoje, tuometinius karalių, karalienių, kunigaikščių, bajorų, žinių bendravimo ypatumus. „Apgaulė, veidmainystė, nepasitikėjimas ir diplomatiniai santykiai, priverstinis pasitikėjimas priešu ir sumaištis, neleidžianti tikėti net artimiausiais žmonėmis – valdovų kasdienybė. Niekada nežinai ar tavo taurėje tikrai vynas… O gal nuodai?“, – spektaklį trumpai pristato Anykščių kultūros centras.  Scenoje anykštėnai pamatys jau pažįstamus aktorius, spektaklyje vaidins Anykščių mero patarėjas Donaldas Vaičiūnas, T. Mikeliūnaitės premijos laureatas Žilvinas Pranas Smalskas, Anykščių savivaldybės atstovė spaudai Adelė Aglinskaitė. Bus ir naujų aktorių, kuriuos režisierius Jonas Buziliauskas prikalbino ateiti vaidinti.
Žodžiu, premjera žada būti intriguojanti.

Linas BITVINSKAS
Anykščių kultūros centro teatro nuotr.

   

 

12 komentarų

 1. Kar kar kar...

  „Apgaulė, veidmainystė, nepasitikėjimas ir diplomatiniai santykiai, priverstinis pasitikėjimas priešu ir sumaištis, neleidžianti tikėti net artimiausiais žmonėmis … Ir tai Radvilų laikų valdovų kasdienybė? Ne, ne ir dar kartą ne ! Tai XXI amžiaus JAV vasalė Lietuva ES sudėtyje,

  • Kvazimodas

   Leiskite paklausti, kokioje sudeti jums vasale butu priimtiniausia?

   • Tikras lietuvis

    Reikia isstoti is ES ir isvariti NATO okupantus. Turime labiau draugauti su Rusija. Sovietu sajungoje nors zmones kaip zmones buvo.

    • Manau,kad tai juokelis,kitaip maza ir snuki ismalt

    • Prie tavo išgirtosios valdžios t.y. sovietų sąjungos už tokį komentarą būtum dykai pasivažinėjęs po Sibirą arba netyčia koks traukiniokas pervažiavęs. Pamąstyk

 2. Eisiu pažiūrėt, turėtų būti įdomu

 3. Kvazimodas

  O negalintiems paziureti, tai tikrai spektaklis bus nufilmuotas auksciausia kokybe ir ikeltas internete visuomenes vertinimui…
  Todel lieka tik laukti jo pasirodymo internetineje padangele. Tiek pinigu isleista kulturai manau ir kameroms ir operatorius tikrai yra.
  Tikrai bus kuo puikiausias ir skaitmeninis projektelis….

  Tai is anksto kuo dideliausias aciu pasirupinusiems siuo renginiu. Ne tai kaip kokioje zimbabveje ar siaures korejoje, kai tik apsvaigusios nuo alkoholio cioces su kvietkomis susirenka ir viskas. ANYKSCIAI AUKSTOS KULTUROS KRASTAS IR TIKRAI NEDUOS SIAM RENGINIUI ZLUGTI KELIU PASIRODYMU AMPLUA LYGI 🙂

 4. susitvarkykit puslapi.. betvarke kokia, vieni BUG’ai

 5. susitvarkykit puslapi.. betvarke kokia, vieni BUG’ai

 6. ką reiškia – ruošia bombą.prieš girdamiesi, pirma parodykit, tada rašykit.Įtariu, kad didžiausia bomba bus scenografiją, visa kita kaip visada – kaimo teatro lygis.Nepykit, bet kitaip negaliu pasakyt.

  • Lygis – miesto. Šiais metais vėl būsite respublikinio konkurso laureatai. Sveikinu visus aktorius ir režisierių. Spektaklis labai patiko.

 7. tai niekas ir nepyksta ant kaimo bobos iš pamiškės

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.