Anykščių taryboje – 5 opozicijos

Anykščių rajono tarybos posėdis prasidėjo įdomiai.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Anykščių skyriaus nariai, išrinkti į rajono tarybą, pasiskelbė opozicija ir įteikė merui K.Tubiui raštą. Taigi dabar visos 5 partijos rajono taryboje… yra opozicijoje.

Tai nepatiko likusioms frakcijoms. „Kaip jaučiatės mere, kai jūsų komanda išėjo į opoziciją greičiau negu liberalai?“, – klausė Lukas Pakeltis. „Gerai, faktinė dauguma yra, o „valstiečiai“ negavo nė vieno komiteto pirmininko ar pavaduotojo“. „Mes esam palikti be postų, kaip mes galim dirbti“, – paaiškino Linas Pravilionis. „Nemanau, kad tai opozicija merui“, – sakė K.Tubis.

Linas Bitvinskas

15 komentarų

 1. Atėjote dėl postų, o žadėjote dirbti gyventojams? Linai, ar ne gėda. kad melavai per rinkimus?

  • gėda skaityti apie tokius

   Ko norėti iš valstiečių? Vargšeliai…

  • kiek primelavo nuteistasis

   tai tik juokas čia iš Lino pusės

  • atejo del posto nei jam ju reikia. O kad kitos partijos dirbti neduoda tai faktas. Viska daro kad tik paralyzuotu darba. O tau reiktu skaityt ismokti, gal tada suprasi

  • žaliasis ne valstietis

   buvo sakoma tai ko tikitės, bet tai nevadinama melu, nes niekas nežinojo kaip bus.
   Melas – klaidingo teiginio deklaravimas, žinant, kad jis toks yra ir tikintis, kad gali būti palaikytas teisingu.

 2. Socdemai, konservatoriai ir liberalai nori dirbti ir dirba, o Linui reikia tik postų. Užleisk vietą geresniam kandidatui

 3. taigi, jei ne meras ne valdžia tai geriau trugdysiu, kad Anykščiams blogiau būtų.

 4. O dievuliau , jau prasideda dalybos dėl postų?! Dirbti atėjai, Pravilioni, o ne postų ieškoti. Vertėtų susimąstyti ir pradėti savo pažadus tiesėti.

 5. Kuris iš tų valstiečių tikras valstietis? Kuris aria, sėja ir akėja? Ananka su plūgu kas nors metė? Pravilionis karves melžia? Visa šita šutvė atėjo tik dėl postų ir pinigų.

 6. myslijat,ar meras neteks posto po teismo sprendimo?

 7. O ,tai kaip be postų darbus padaryti. Kaip tą paliktą mėšlą iškuopti. Nenori , oi nenori buvę ,,super menai,, ,kad Anykščiams geriau būtų. Jų darbai tik feisbuke sėdėti komentarus rašyti. Jūsų laikas nuėjo. Spauskite tuos pašlėmėkus Linai ,su visa komanda kiek galite. Anykščiai su Jumis.

 8. Pala pala, tai tik valstiečiai turi dirbti, o kiti ne? O tai likusios partijos kam į rinkimus ėjo? Dabar dauguma būti nenori, nors ir veikia sutartinai. Kam čia durnių volioja?

  • Kodėl likusios partijos dirba, tik valstiečiai ne? Mes ėjome ne dėl postų? Ko jus ėjote? Buvote suvaryti į bandą ir ėjote nes piemuo botagėliu vijo?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.