Anykščių senjorai „Junoje“ šventė pagyvenusių žmonių dieną(video)

Praėjusį penktadienį Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centro senjorai minėjo tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Tądien kavinėje-picerijoje „Juna“ susirinko 40-ties senjorų grupė į šventinį renginį, pavadintą „Pabūkim drauge“.

Renginio metu senjorus Anykščių MUIC pirmininkės Reginos Jacikienės vardu sveikino projekto koordinatorė Nijolė Živatkauskienė.

„Žmogui reikia medžių, žydinčių gėlių, kad galėtų sielą priglaust prie jų. Žmogui reikia jūros, saulės spindulių, kad galėtų laimės pasisemt iš jų. Žmogui reikia visko visko iš tiesų, bet labiausiai meilės iš širdies gelmių…“ – sveikindama senjorus su jų švente, kalbėjo N. Živatkauskienė.

Renginio dalyvius pasveikino ir buvusi ilgametė Anykščių MUIC pirmininkė Elvyra Lasskaja.

Senjorai klausėsi Anykščių kultūros centro tradicinių kanklių ansamblio „Laumakė“ (vad. Asta Motuzienė) muzikavimo ir dainų, vaišinosi kava, arbata, picomis ir suneštiniais saldumynais.

O kokia gi šventė be siurprizų. Renginio vedėja atnešė krepšelį su palinkėjimais, iš kurio kiekvienas pasiėmė sau palinkėjimą. Tų palinkėjimų buvo daug ir visokių. „Tegu užtenka laiko pajusti, kaip pavasarį šyla vanduo ežere…“, „Tegu užtenka laiko išmokyti anūką užsirišti batukus,,,“, „Tegu užtenka laiko klausytis skrajojančių lapų šlamesio…“

Dalina RUPINSKIENĖ

7 komentarai

  1. is nuotrauku neatroda kad butu vysiskum nusenuses materelas a kaip ti istikruju ar kalboj ar pre stala apsejimas tai ce da klausymas

  2. Ačiū, Anykščių moterų ir informacijos centro „Senjorų klubo“ vadovei Nijolei. Ačiū už gražią popietę senjorams. Labai džiaugiuosi, kad jūs buvote aktyvūs, kad neliūdite. Jums tereikia palinkėti sveikatos, artimųjų meilės, supratimo. Tebūnie jums šis pasibuvimas įsimintinas, ir aš džiaugiuosi, kad galėjau dalyvauti šioje nuostabioje šventėje.
    Ačiū organizatorėms dar kartą..

  3. Ačiū, už puikią šventę.

  4. Ačiū, už gražų renginį.

  5. Ačiū, už gražų renginį, įspūdingą muzikinį sveikinimą.

  6. Puiku kad senuoliai aktyvus.

  7. senjoras tai nenusenis asmuo o garbingas pilnavertis zmogus .dziaukimes kad yra kur susiburti.palaukit visi tokie busim amzino zemeje nera gyvenimo

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.