Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis visiškai išteisintas

Šiandien Lietuvos Aukščiausiasis Teismas paliko galioti išteisinamąjį nuosprendį Anykščių rajono merui Kęstučiui Tubiui. O jo kritikams ir laukusiems kitokio sprendimo belieka graužti alkūnes, nes rinkimų nebus.

Šią bylą pirmasis nagrinėjęs Molėtų teismas priėmė išteisinamąjį nuosprendį, jį ir paliko galioti LAT išplėstinė septynių teisėjų kolegija. Politikas lieka visiškai išteisintas.

Vasario 2 dieną Panevėžio apygardos teismas K. Tubį buvo pripažinęs kaltu reikalavus finansinės paramos savo visuomeniniam rinkimų komitetui, ruošiantis 2019 metų savivaldybių merų ir tarybų rinkimams.

Bylos duomenimis, K. Tubis, eidamas mero pareigas, 2018 metų pabaigoje vienam Anykščių verslininkui pažadėjo paveikti savivaldybės darbuotojus, kad šie skubos tvarka sudarytų galimybę jo atstovaujamai bendrovei išsinuomoti žemės sklypą bei gauti leidimus vykdyti jame verslininko pageidaujamo aukštingumo statybas. Už tai bendrovės atstovas rado asmenį, kurio vardu į K. Tubio vadovaujamo rinkimų komiteto sąskaitą kaip auka pervestas 1 tūkst. eurų.

Panevėžio apygardos teismas politikui skyrė 9,9 tūkst. eurų baudą bei baudžiamojo poveikio priemonę – 1 tūkst. eurų, kaip jo padarytos nusikalstamos veikos rezultato, konfiskavimą, jam taip pat atimta teisė ketverius metus dirbti valstybės tarnyboje.

Prokuratūros skundas atmestas, o Lietuvos Aukščiausiojo Teismo verdiktas yra galutinis ir neskundžiamas.

31 komentaras

 1. Valiooooo taip ir turėjo būti.

  • Griūna visa Caro mafija

   ’’K.Tubio korupcinėse ir kyšininkavimo bylose gynėjui Giedriui Danėliui teks pačiam pasieškoti gynėjo. Jam gręsia 75 tūkstančių eurų bauda ir netekti advokato licenzijos 5 metams.
   Garsių bylų advokatą prokuratūra prašo pripažinti kaltu byloje dėl galimo neteisėto poveikio STT pareigūnams, tyrėjams ir teisėjams…..
   Respublikinėje spaudoje skelbiama, kad korumpuotas advokatas šią savaitę atstovavo R.Kurlianskį ir K.Tubį korupcinėse bylose.’’

 2. Dabar reikia tarybą per naują rinkti nes nei konservatoriai, socdemai, liberalai, nei demokratai nenori normaliai dirbti ir leisti merui dirbti. Neleidžia merui sudaryti normalią darbinę komandą. Reikia naujų tarybos rinkimų. Prieš rinkimus melavo, kad dirbs, tai tokius melagius reikia šalinti.

 3. kaip jaučiatės???

  • Plikžiogbukis

   Nesužinosi, gana kad po liepos 20 nuo kai kurių įstaigų ir partijų būstinių jautėsi smarkus trydos kvapas. Pasimokėm, užsipirkom ir vaistukų, ir pampersiukų.

 4. Labai džiaugiuosi aš ir mano šeimyna, šaunus žmogus, sekmes jam

 5. VALIO,VALIO,VALIO,NA KA,RYZAS IR PLIKAS,SPAKAINI????????

 6. Krikščioniškas klausimiukas:

  O tai ką dabar belieka daryti Šmigelskui? Kartis ar nusišauti? O gal jis kaip koks Sokratas viešai išgers sklidiną žiurkianuodžių taurę? Man aišku tik viena: švogerių klanas Anykščiuose gėdingai susimovė ir patyrė visišką pralaimėjimą. O tokie pasipūtę buvo! O tokius įtakingus vaizdavo! Ir piššššš…..

  • ne pirmas kartas kai šmigelskiniai susimauna. Nenori suprasti, kad laikraštėlis nebeturi įtakos gyventojams, Tubis per rinkimus nė vieno skelbimo berods anykštoje nedėjo, o vis tiek laimėjo rinkimus.

 7. Pažįstu ši žmogų nuo mokyklos laikų. Nieko blogo negaliu pasakyti ir negalėčiau patikėti, kad jis galėtų pasielgti netinkamai. Netikiu ir savivaldybės moteriškėmis, kurios aimanuoja, žinoma, neįtinka toms, kurios nebegali darbe pasirodyti ,,atliekamu“ laiku. Sėkmės, Mere!

 8. Super naujiena. Teisingai pasirinkau balsuodamas už Kęstutį ir niekada tuo nesueabejojau.

  • Tai nuostabu, paliks pagaliau mūsų rinktąjį merą ramybėje. Kiek jam sveikatos suėdė teismai… Sėkmės šitam tvirtam žmogui. Atsimenu, jo teiginį, jei neapginsiu savęs, kaip apginsiu rajono žmones.

  • Anykštėnui.

   Ar jau kitaip giedi? Jei neprisimeni, savo tekstus užsirašyk.

 9. Paleisti tarybą tuoj pat.Nieko nedirba,o kokias algas,700-800€ už 1dieną jama.

 10. Smagu, galų gale meras galės pradėti normalų darbą…

 11. Na tai tik eilini karta irodo, jog Lietuvoje gali vogt, kysius imt ir t.t., tik advokatus gerus turek, ir tu vistiek pliuse liksi :DDD apgailetina, dar labiau apgailetina jog zmones uz toki maura balsuoja…

 12. Ziauru. Turesim nepilnaproti despota,katram del nwbaudziamumo dar labiau sparnai uzaugs.

 13. Tikiuosi ,gal žiogelio arogancija ir pasipūtimas sumažės,nes per rinkiminę kompaniją,labai jau buvo pasipūtęs ir debatuose nelabai jau gražiai elgėsi ,vis apie merą kalbėjo su pašaipa ir arogancija.

 14. Zosė de la' Antosė :)

  Va tai kaip čia išeina, a? Anot Šmigelsko Tubis dabar „kaip Drąsius kedys“, o jį šitiek metų šmeižęs ir įžeidinėjęs Šmigelskas kaip nemazgotas „bybys“? Jau kad pasmirdo, tai pasmirdo… Ar jį dabar išmes iš Žurnalistų sąjungos? O iš darbo „Anykštoje“ su vilko bilietu išvarys? Kas belieka Šmigelskui daryti? Pamerkti viešai barzdą į žibalą Baranausko aikštėje ir padegti? Gali, nors Kalanta jis po šito vis tiek netaps…

 15. Vietoje P.S. :)

  Etnolingvistinė bybio samprata:
  Kad žodis „bybis“ yra visiškai lietuviškas, o ne koks nors nešvankus skolinys, kaip daugelis kitų svarbių žmogaus kūno dalių pavadinimų, jau niekam nebekelia abejonės. įdomiau yra tai, iš kokio žodžio jis yra kilęs.
  Lietuvių kalbininkai pusiau privačiuose pokalbiuose vieningai pripažįsta, kad „bybis“ kilęs iš žodžio „bitė“. Aišku, gali kilti klausimas, kuo sietini šie du individai. Remiantis etnolingvistika, galima ieškoti ne tik skambėjimo, bet ir reikšmės panašumų. Linkiu visiems komentatoriams, o ypač tokiems, kaip „Žurnalistas“ „Anykštoje“ toliau domėtis lietuviškų žodžių etnolingvistika ! 🙂

  • Siaip mano nuomone labai negrazus zodis, manau Leonai labai didziuojates savo daigteliu, tai ir dziaukitės, kad jo taip niekas nevadina, na nebent paaugliai ir siaubingi keikuniai ir siaip nekulturingi zmogeliai…O penis, dzonis arba daug ivairiu kitokiu zodziu, kuriu sugalvoja vyrukai, o kai kurie vyrukai ypac kuribingi, skamba zymiai geriau ir graziau. Sekmes. Beje Leonai, visi žinome, kad esi nepraustaburnis RuZiško Putlerizmo gerbėjas – kaip dar rinko rajono žmonės meru tokį kolhozniką ? Atrodo daktaras, politikas…bet galvoje kiaulių mėšlas ir srutos. Esi matomas kaip ant delno (ip), ir kuo bebūtum ar Zosė, ar Antosė, …., ar nemazgotas lytinis organas (b***ys)…

   • Gyd.L.Alesionka buvo savo specialybes žinovas ,idomus pašnekovas ,neiškantis žodžio kišenėj ir nepataikaujantis niekam ,sakantis tuesą į akis .Toks buvo mūsų išrinktas meras ,bet kažkam buvo rakštis .

 16. Kai pagalvoji... :)

  O tai kas belieka „Anykščių Gebelsui“? Ką jis dabar darys? Eis prie „Geležinio begalvio Nefo“ paminklo ir viešai darysis charakiri? Anas gi ne samurajus…

 17. Sveikinu šį stiprų žmogų ir linkiu visakeriopos sėkmės!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.