Anykščių MUIC pirmininkė Regina Jacikienė pakviesta dalyvauti Prezidento priėmime inauguracijos proga

Džiugi žinia Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centro bendruomenei. Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centro pirmininkė Regina Jacikienė gavo kvietimą iš Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos ir Ponios Dianos Nausėdienės dalyvauti 2024 m. liepos 12 d. 19 val. vakariniame priėmime, Lietuvos Respublikos Prezidento antrosios kadencijos inauguracijos proga Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų vidiniame kieme.

Dabartinė centro pirmininkė Regina Jacikienė pakvietė vykti kartu į vakarinį priėmimą Lietuvos Respublikos Prezidento antrosios kadencijos inauguracijos proga buvusią ilgametę centro pirmininkę Elvyrą Lasskają.

 Šis kvietimas mūsų organizacijai ypatingai svarbus, jis parodo, kad, Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras yra brandus, gebantis deleguoti atsakomybes darbuotojams, gebantis formuluoti temas ne tik apie pagalbos poreikį, bet ir apie visuomenei reikalingus pokyčius, atpažįstamas ir pripažįstamas vyriausybiniame lygmenyje, siūlantis ir teikiantis kokybiškas paslaugas.

Kaip nevyriausybinė organizacija, Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras dar  kovo mėnesį buvo pastebėti ir pakviesti į susitikimą su  pirmąja ponia Diana Nausėdiene. Susitikimo metu turėjome galimybę išsamiai  pristatyti centro nuveiktus darbus ir ateities planus vykdant Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos „Lietuvos Respublikos apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje“ projektą. Išgryninome šio projekto teikiamos pagalbos svarbą, teikiant specializuotą kompleksinę pagalbą smurto artimoje aplinkoje pavojų patiriantiems asmenims ar smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims, bei pagalbos tarnybos teikiamą pagalbą asmenims, nukentėjusiems nuo nusikalstamos veikos. Buvo kalbėta apie vykdomus Anykščių rajono savivaldybės tris projektus, kurie  jungia, buria, vienija gausybę Anykščių rajono senjorų, viena iš šių projektų reikšmė – gausus senjorų dalyvavimas susitikime su pirmąja ponia.

3 komentarai

  1. Įprasta praktika atsidėkoti tiems, kas prisidėjo ir padėjo rinkiminės kampanijos metu pasiekti rinkėjų balsų palankumą.

  2. Anykščiai

    Puiku,džiaugiamės.

  3. Viskas gerai. Nors po medalio įteikimo už miškų saugojimą nesistebėkite, jei pakvies bet ką.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.