Anykščių meru išrinktas Kęstutis Tubis

Anykščiams šie rinkimai padovanojo neįtikėtiną intrigą.

Antrajame ture surinkęs beveik 52 procentus balsų Anykščių savivaldybės meru išrinktas „valstietis“ Kęstutis Tubis. Jis beveik 600 balsų aplenkė kokurentą Dainių Žiogelį iš LSDP.

Balsavimo rezultatai vienmandatės apygardos rinkimų apylinkėse

Rinkimų rezultatas – meru išrinktas
 Kęstutis TUBIS

KandidatasIškėlėPaduotų balsų skaičius% nuo galiojančių biuletenių% nuo dalyvavusių rinkėjų
apylinkėsepaštuiš viso
Kęstutis TUBISLietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga37031384508753,1351,86
Dainius ŽIOGELISLietuvos socialdemokratų partija30711417448846,8745,75
Iš viso677428019575100,0097,61

20 komentarų

 1. Zosė de la' Antosė :)

  Na tai kaip ten bus, ponas D.Žiogeli? Su kuo tu ten, kol būsi LSDP Anykščių skyriaus pirmininkas, į koaliciją neisi, a ? Su Valstiečiais ir Tubiu? O tave dabar kas nors į tą koaliciją kvies? Tikriausiai „liberastai“ į opoziciją? Gal dar tau opozicijos lyderio vardą suteiks, a ? A ja jai kaip nelaiku ir ne vietoje prisišnekėjai… Kaip gi taip savo socdemams orą riebiai pagadinai… Atsistatydinti negalvoji, ką? O tu pagalvok… Jiems lyderio reikia, o ne akurduko!

 2. Sveikinimai

  Kuo toliau nuo lanzberginiu ! Tik nesuprantu kodel T,k siūlo į vicemerę konservatore griauzdaite ?

 3. vapse…

 4. Anykštėnai tikri kaimiečiai antrą kartą išsirinko korumpuotą merą.

 5. Pravalausku kraštas ….

 6. Pasižiūrėkit į foto snukiai atrodo kaip žemę pardavusių, o juk meras laimėjo. Tiesą pasakius dabar kyšius ims atsargiau.

 7. Anykštėnai nori gyventi savo ramų tradicinį gyvenimą: be komunizmo,be lgbtizmo lozungų, be dekriminalizuotų narkotikų, be vietinių valdininkėlių arogancijos ir paniekos paprastam ,vietinio elito klanui nepriklausančiam ,žmogeliui. Rinkimus pralaimėję politikieriai neturėjo jokio ryšio su anykštėnais.Tikros savivaldos Anykščiuose, kai eilinis gyventojas yra matomas,girdimas ir įtraukiamas į miesto problemų sprendimą,dar nebuvo. Sėkmės naująjam miesto merui.

 8. anykstene

  Saunuoliai ANYKSTENAI ,ziogelis pats save apsispjove,kazin ar obelevicius pades nusivalyt

 9. VaLda atsakymas visiems

  Išsirinkome merą ir taškas. Kas korumpuotas, kas ne matys valdžios perėmimo metu. Kad nebūtų tik atvirkštinio rezultato? Dainius pats sau duobę išsikasė savo arogancija, pasipūtimu, nemokėjimu bendrauti. Galvojo, kad žmonės visi kvailiai nieko nesupranta. Dviejų debatų metų parodė kokio žemo lygio jo mentalitetas. Kaip gali tikėti tuo žmogumi, kuris viešai niekina kitą – aš su tuo nedarysiu, su tuo neisiu. Jei žmonės išrinko privalai dirbti su visais ir dėl visų. Dainiau, mobingo būdu nieko nepakeisi. Mokykis etikos , bendravimo su žmonėmis taisyklių. Baikit rašinėti korumpuotas žemas lygis, o gal žinote kas pakišas darė ir visą tą šaršalą sukėlė? Lazda turi du galus, greit išaiškės kas korumpuotas , o kas ne?

 10. Sarmata

 11. Visiškai pritariu VaLdai,super teisingai parašyta tiesa.Būtent Žiogelį sužlugdė jo arogancija,varžovo negerbimas.Per debatus vis kartojo kaip papūga aš neteistas ir aš dirbau,aš padariau,o tai komanda nedirbo nieko?Tubio situaciją visi puikiai žinojo kam tad nebūtina vis kartot,dabar turės laiko pagalvot jei dar neprisigalvos kokių nesamonių dėl savo garbės.

 12. Apseklintojas

  Žiogeliui kultūros trūkumas ..mokytis mokytis mokytis

 13. Kodėl žmogus negali nusipirkti sau nauja telefono čia taip neleidžia ir neduoda kortelės jeigu paprasai tai neduoda ir savo grynų pinigų .Tai vyksta Burbiśky .anyykstos g ,2a

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.