Anykščių ligoninę įvertino… nuliu

Praėjusią savaitę Valstybinė ligonių kasa kartu su LR Sveikatos apsaugos ministerija pristatė Stacionarinių įstaigų 2021 m. veiklos vertinimo rezultatus pagal naujus kokybės ir efektyvumo rodiklius.  Ligoninės buvo vertinamos suskirsčius jas į respublikines, regiono ir rajono lygmenis.

Valstybinė ligonių kasa, įvertinusi gydymo įstaigų veiklos rezultatus, juos palygino tarpusavyje ir tarptautiniu mastu. Tarp Lietuvos rajono lygmens ir privačių ligoninių daugiausiai kokybės ir efektyvumo rodiklių pasiekė Druskininkų ligoninė. Pagal grafiką – Anykščių ligoninė pati paskutinė. Kartu su Biržais gavo 0 balų. Taigi, Anykščių ligoninė rajoninių ligoninių grupėje kokybės ir efektyvumo rodikliuose pademonstravo nulį.

Kaip informuoja vertintojai, rezultatai  bus naudojami ne tik analizuojant paslaugų kokybės gerinimo galimybes, bet ir  ateityje sprendžiant dėl investicijų poreikio ir tikslingumo, sutarčių sudarymo tikslingumo, neprioritetinio viršsutartinių paslaugų apmokėjimo ir pan.

36 komentarai

 1. tai ir vadovas lygus nuliui o tuscei vietai alga nepriklauso

  • parašom apie Gerb. Valdovą-prezidentą komentuoti tik atsakingai ir garbingai. Čia jums ne koks bibliotekos vadovas,- čia mero patarėjas, valdančiosios politinės koalicijos deleguotas į tokį postą.

  • Oi vai ajajai...

   Oi tu macnas tu pone! Ir kas gi čia dabar Anykščiuos darosi. Kur tik nebakstelėk į tą Vaiginą – iš ten ir pasmirsta…

   • Mielasis, nebezdėkite ir nesmirdės. Meras aiškiai per posėdį pasisakė- kaip pakliūsime į ligoninę, tada ir aptarinėsime jos būklę….. (supraskite, jeigu dar pajėgsime :))
    Taigi, viskas čia gerai.

  • Ne nuliui, bet minusui su anykštietika covido atmaina, dėl kurios neįsileido lankytojų, kad nematytų bardako ir nužmogėjimo apraiškų vadovaujančiame personale

  • Uždaryti tą ligoninę nes ten negydo, bet marina ligonius. Taip mano tetulytę nugydė, amžinybėn nukeliavo, nes buvo sutrykęs širdies ritmas, hemoglobinas buvo tik 65, o kadangi toje ligoninėje nėra kardiologo, tai ir nesuteikė jokio gydymo. Uždaryti, nes dirba nekompetentingi medikai, pamiršę Hipokrato priesaiką.

 2. o jei tą nulį prirašytume prie Utenos ar Molėtų – iškart dešimt kartų skaičiukai padidėtų ir tada soclenktyniavimo nugalėtojai bei pereinamoji raudonoji vėliava garantuota ? Ką manote apsamanoję partorgai ir komsorgai ?

 3. Skandalas! Reikia viešo Dalio Vaigino paaiškinimo.

  • Cha cha cha !

   Kam tų žodžių? Vyt lauk reikia neatidėliotinai!

   • Bijau kad reikia sodinti į kalėjimą konkrečiai,kaip vogti pirmas kaip atsakyti nekaltas,įdomus variantas,kuris pasodino i tą kėdę tegu kartu sėda,aš niekaip nesuprantu pavogti Milijona iš valstybės galima kaltų nėra,pavok iš parduotuvės pasodins,?tegu respublikos prokuroras patikslina gal aš kažką nesuprantu?,bijau kad visa obeliaviciaus partija reikėtų sodinti,toliau Lietuvos ju nepasodins todėl tie šakalai nebijo,o gal gi Anykščiais užsiima Vilnius

 4. iki ko nusirotom esant tokiai situacijai zmones vaziuoja i kitus rajonus.taigi einama prie uzdarymo .gal kam naudinga jei kiek laiko problema nesprendziama ? ? ?

  • net ir ne žmonės, o rajoną ir ligoninę seniai valdantys politikai, tarybos nariai gydosi ne savo ligoninėje, o kitų miestų gydymo įstaigose.

 5. Ligoninės direktorius bus nušalintas mėnesiui laiko?

 6. Vaiginas, pinigų plovejas…. Visi tą žino…. Reikia pagaliau normalios valdžios, o ne šūdų vežimo…

 7. čia subjektyvu

  Zarasai, Kupiškis ir dar dalis realiai yra tik slaugos ligoninės, bet pagal balus yra geriau, nors praktiškai nėra pilnavertės ligoninės. Taigi, čia tik matematinis išvedžiojimas.

 8. Pusę rajono Ukmergėje gydosi ligoninėje puikus gydytojai ir tyrimai visi kokybiškai atliekami ne taip kaip anyksciuos

 9. Buvo direktoriumi Vasiliauskas, tai jį ėdė, ėdė kol išėdė ir ką dabar turime geresnio?

 10. Klausimėliui

  Ogi dabar turime – ,,viso ko“ prezidentą.

 11. To ir reikėjo tikėtis. Per visą savo gyvenimą nemačiau tokios betvarkės ir valdžios, kuri apie valdymą nieko nenuraukia. Tinka vadovauti zoologijos sodui. Nusigyvenom juodai. Kas dabar viską sutvarkys, kai turim apvalų nulį, kaip atrodom kaimynų akimis žiūrint? Apie kultūra negali būti nei kalbos – perspektyvos nenusimato. Kas galėjo pagalvoti kad 21 amžiuje A nykščiai merdi. Ir vėl tie patys lis į valdžią žadės aukso kalnus.

 12. Atsiprašau už klaidą. Turėjo būti gerbiamieji.

  • ką siūlote? Rinkti į valdžią kuri siūlys mėšlo kalnus iš savo ūkio fermų dėl trąšos, ar medinę pilį, o gal mobilų-išmanųjį merą pagal iškvietimą kaip dabar “mobilus paštininkas“ siūlomas iš LP?
   Nėra brandžių ir stiprių asmenybių, kurios imtųsi politinio vadovavimo ir lyderystės virš visų esamų asmeninių-švogerinių susitarimų ir pasižadėjimų bei pasižadėjimų už atiduotus balsus dėl politinių postų.
   Net ir specialistus, turinčius platų akiratį ir blaivią mąstyseną politinių pinklių voratinkliai taip apipina, kad pastarieji norėdami išlikti gyvi , o ne suvalgyti kaip vorų pagauti drugeliai tupi atsisakę iniciatyvų ir tik baikščiomis akimis į politikus žvilgčioja

 13. Tai gi dabar vadovauja iš fermos atkakęs kandidatas, tai kur siūlai ieškoti. Reikia žmogaus nepartinio blaiviai mąstančio. Gal būt ir yra stiprių asmenybių, bet jei valdžiai svarbu tik savi nemokšos pagal partinę liniją, nusisuk galvą beieškodama visvien nerasi. Pagal sąrašą visvien eis tie patys nupezę pensininkai. Nėra partijose jaunimo, o jei ir ateis tai jį išės. Perspektyva nulinė kaip ligoninės. Va tau ir lėšos, kurias gausime iš ES optimizuodami ligoninę. Dabartinė valdžia taip suoptimizavo, kad griuk negyvas. Pabaigs tą kadenciją ir išlakstys, kaip žydo bitės, ir gaudyk vėją laukuose, jei turi geras akis vėl lis į valdžią. Perspektyva irgi nuliova.

 14. O kur Vyr gyd ,Vaigino pasiaiškinimas ,komentaras ? KODEl toks įvertinimas ? Kur mero pastaba ? Tyla ?

  • gerbiamas prezidentas, ligoninės direktorius kovoja su virusais, puolančiais iš visur pacientus ir kitaip rūpinasi ligoniu pritraukimu į savo valdomą įstaigą, gerbiamas meras turi svarbiasnių reikalų nei tai, kad komentarus skaityti. Jam tai turi patarėjai pateikti pagal priskirtas funkcijas iš kart su sprendimo projektu, o savivaldybėje medicinos ir gydymo paslaugų klausimais patarėjas yra tas pats prezidentas, kuris dabar nebe patarinėja merui, nes jam už tai algos nemoka 🙂

 15. Na nezinau kaip buvo hemaglobinas 35 bet atstate viska labai gerai dabar jaucios ….aciu vidaus skyriaus visam personalui

 16. Įdomu, ar neverksit, kai uždarys ligoninę ir kai reiks menkiausiam negalavimui esat važiuot į Panevėžį ar Vilnių, gal kai kurie ir napasieks tų miestų. Kulnus apsišiksit.

  • Jeigu jau ant kulnų ši.. tai nebe ką ir gerai dirbanti ligoninė su veikliais ir aktyviais gydytojais padės. Tokiam ligoniui užtenka tokių paslaugų, kokias ir teikia Anykščiuose veikianti, vadovaujama rajono mero pasirinkto patarėjo, kalėdų senelių rezidecijos sumanytojo slaugos ir palaikomojo gydymo įstaiga.
   Taigi, kas dar turi sveiko proto ir galimybę išgyti, tas kreipiasi į kitų miestų ligonines.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.