Anykščių kultūros centro kolektyvai išlydėti į Dainų šventę

Liepos 1 dieną prie Anykščių kultūros centro – sujudimas iš pat ryto.

„Džiaugiamės pranešdami, kad Anykščių kultūros centro kolektyvai išvyksta į šimtmetį mininčią Lietuvos Dainų šventę! Mūsų komanda pasiruošusi atstovauti Anykščiams su didžiausiu pasididžiavimu”, informuoja Anykščių KC, žadėdamas ir daugiau papasakoti apie anykštėnų pasirodymus Dainų šventėje.

Comments are closed.