Antrasis Anykščių pirmenybių turas Svėdasuose

Liepos 7 dieną Svėdasuose vyko antrasis Anykščių rajono 3×3 pirmenybių turas.

Aštuonios vyrų komandos buvo išskirstytos į dvi grupes ir vėliau kovojo atkrintamosiose varžybose.

Po atkaklių rungtynių paaiškėjo, kad pirmąją vietą užėmė „Liejam“ komanda, kuri finale puikiai išnaudojo savo persvarą po krepšiu ir nugalėjo „Kavarską“. Bronzos medaliais džiaugėsi „Užpaliai“ ekipa, įveikusi kupiškėnus.

Moterų grupėje nepralenkiamos buvo „Braškės“, kurios pranoko „Draugystė veža“ ir „Kupiškio merginos“ komandas. Jaunimo grupėje triumfavo „Grizzlies“ ekipa, aplenkusi „Dark Wolves“ ir „Orbit“.

Trečiasis čempionato turas bus žaidžiamas liepos 21 dieną Troškūnuose.

akksc.lt

Vienas komentaras

  1. Svedasu Jadze

    Vat tai tau. Niekas nei unt sienas Svedasys neužkabina skelbimū nei par radiju nepasakė kad šitakias rungtynes Svedasys.
    Kolgi rajona sporta visceministre nedave reklamas. Butumem su diedu ataji pašvilpt preš varžovus ir paplot užu Svedsū kamandu.
    Tokias moterys gražias unt patagrapijū tai diedui pamačius gyvas būt džiaugsmą visam mėnasiui, a dabar tai vėl tik televizariui jieškas malanuma ir unt kiemą malkas skaldydamas. Šiūmet jakiū renginiū bendruomiane Svedasys nebedara, goli pa pernikščiū rinkimū išsiskirste pralaimėjį vietas unt sektas valdžias vietū. Kas ti bežina kas bus rudenį?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.