Akcija – ir Anykščiuose

Lietuvoje vyksta visuomeninė akcija  „LIETUVAI SKAUDA 5/5“. Tai taikus susivienijimo ir apsijungimo aktas dvasioje ir žingsnyje, parodant akmenėliais, kiek netiesos, skurdo, smurto, vargo ir prievartos užleista ant paprastų žmonių galvų.

Organizatoriai praneša, kad tai ilgalaikė akcija, startuojanti 2021 metų gegužės 5-ą dieną. Ji vyksta visuose šalies miestuose, miesteliuose, kaimuose ir gyvenvietėse.

Akcijos metų žmonės raginami atsinešti po akmenėlį su užrašu „SKAUDA“ ir bet kuriuo metu padėti jį nurodytose Lietuvos vietose. Anykščiuose žmonės raginami nešti akmenėlius prie A. Baranausko paminklo. Akcija vyks neribotą laiką.

„Apjunkime mūsų visų širdis ir protus, kurie jaučiamės apgauti, skurstantys, vargstantys, persekiojami, niekinami ir menkinami. Nesvarbu, kiek Tau metų ir kur esi, bet jei Tau liūdna, pikta ar apmaudu, dėl nykstančios Tėvynės, skauda dėl žlugdomos ekonomikos, verslo, ugdymo, meno, kultūros, vaikų prievartos, šeimos skaldymo, visiško nesaugumo ir nežinomybės, perteklinių suvaržymų!

Už DABAR geresnio laiko nebus.

Kiekvienas dalyvis tai atlieka pagarbiai ir taikiai, pačiu tinkamiausiu ir atsakingiausiu būdu. Dalyviai prisiima pareigą, kad akmenėlių kalvelės netrukdytų pėsčiųjų ar automobilių eismui, nieko neįžeidžia ir nekliudo, neužgauna ir nemenkina. Padėdamas akmenėlį tampi vieningos ir mąstančios tautos dalimi“, – kviečia organizatoriai.

NYKŠČIAI

6 komentarai

  1. Pagarba organizatoriams.

  2. Gal galima aiškiau koks čia renginys? Čia SPA kviečia gydytis?

  3. Nieko nepades ,reikia sukilimų ,o ne akmenėlio,,,,taip tik parodom savo nuolankumą ir susitaikymą su tuo kas vyksta ,,,skauda ,skauda o kur veikla ? Jei būtų protestai ir Sukilimai kas savaitę tada tie parazitai gal pamatytų,kad źmonems blogai ,skauda ir t.t .kad langai gali dūžti ,padangos degti .Ukrainoj degė ir mus grybe užjaute,gydem jų kareivius ,siuntem pagalbas ,pinigus ir t.t.nes ji gi kovojo už savo gyvenimą ,o mes Kodel Tylim ? Akmenėlius tik sugebam padėt ?

  4. Tai čia bus pagerbiami žydų tautybės žmonės? Pas juos galioja tokia tradicija ant kapų nešti ir dėti akmenėlius. Todėl reikia kviesti akcijon žmones prie žydų kapų arba jų šaudymo vietoje dėti akmenėlius, o ne prie Baranausko paminklo. Verta dėmesio akcija, reikia pagerbti žmones, kurie ne vieną šimtmetį buvo teisėti Lietuvos gyventojai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.