Agnė Širinskienė konservatoriams siūlo nusipešti plaukus

Po to, kai „valstiečiai“ LVŽS taryboje balsavo už Tomo Tomilino atstatydinimą iš šešėlinės Vyriausybės (40 buvo už, 4 buvo prieš ir 3 susilaikė), apie šį įvykį pasisakė tiek pats T.Tomilinas, tiek jo oponentė partijoje Agnė Širinskienė.

„Demokratiją vertinu kur kas labiau nei postus. Kai išsakai kitą nuomonę, kai užstoji tuos, kurie silpnesni, kai nepatinki daugumai, tai būna sunku ir skaudu. Bet tai dar labiau motyvuoja ginti. Reiškia, aš esu pavojingas, jeigu priimami tokie drastiški sprendimai. Vadinasi, kai kam labai nepatinku.

Mano pozicija yra už tradicines vertybes, aš pasisakau už šeimos politiką, aš ją vykdžiau kartu su kitais kolegomis, tikrai prisidėjau prie šeimų gerovės Lietuvoje, prie vaiko pinigų atsiradino, prie kitų svarbių sprendimų.

Aš tik primenu, kas nežino, Seime teigiau, kad priėmimo stadijoje negalėčiau balsuoti už Laisvės partijos ir kitų valdančiųjų parengtą įstatymo projektą, bet siūliau diskutuoti, tartis ir pirmiausia pripažinti, jog homoseksualūs asmenys pirmiausia yra žmonės, lietuviai, kuriuos reikia gerbti. Siūliau nuraminti įsiaudrinusią visuomenę ir diskusiją sutelkti parlamente, kad ji neišsiplėstų į gatvę, kad šie klausimai nebūtų sprendžiami mitinguose“, – savo poziciją išsakė T.Tomilinas

„Klausausi Tomo ir nesuprantu, kokioje paralelinėje visatoje ar Laisvės partijos kanapių vakarėlyje yra atsidūręs kolega: matau T. Tomilino vaizdą, o ausyse girdžiu A. Armonaitės bei V. Raskevičiaus argumentus, kuriais jie bandė prastumti partnerystę, kaip homoseksualų pseudo-santuokos įteisinimą, leisiantį jiems kurti šeimas.

Kolega vėl ir vėl pamiršta, kad LVŽS tiek dar 2016 metais, tiek ir vakar, taryboje priimdama deklaraciją dėl LVŽS vertybių tęstinumo, įsipareigojo siekti homoseksualių asmenų turtinių santykių sureguliavimo bei niekuomet nepritarti homoseksualių asmenų partnerystės, kaip šeimos, santykio, pripažinimui. Juolab, kad tam nepritaria ir absoliuti dauguma Lietuvos žmonių. Taryboje vakar buvo aiškiai pasakyta, kad buvome ir liekame ištikimi savo rinkėjams ir laikomės prieš rinkimus išsakytų pažadų. Bet, kaip suprantu iš laidos, T.Tomilinui yra labiau priimtina menkinti savo partijos kolegas ir kolektyvinius jų sprendimus, LVŽS įsipareigojimus rinkėjams ir kurti įvaizdį, tarsi visi aplink jį yra kvailiai, nesuvokiantys, kad yra demokratija, o jis vienas protingas, nei ramiai pripažinti, kad neturi savo idėjoms palaikymo LVŽS. Laisvės partijoje turėtų. Neabejoju tuo.

Kartu kolegai, kuriam kas antrame žingsnyje knieti suvedinėti jau neaišku kokias sąskaitas su partijos pirmininku ir vaidinti, kad jį, esą, persekioja Karbauskis (tokiu atveju lengviau patekti į eterį), priminsiu, kad reikia sunerimti, kai jau atrodo, kad kažkas persekioja. Ypač kai pamatai balsavimo rezultatus: 40 LVŽS tarybos narių pasisakė už Tomo Tomilino atstatydinimą iš šešėlinės Vyriausybės, 4 buvo prieš ir 3 susilaikė.

Šioje diskusijoje dedu tašką. Linkiu kolegai susivokimo, o konservatoriams – nusipešti plaukus, nes pas mus dėl vertybių ir vertybinio nuoseklumo partijoje nebeliko klausimo“, – rašė A.Širinskienė, kuri teigė, kad reiktų rinktis partiją pagal savo vertybes, o ne bandyti priversti visą partiją priimti asmeninius įsitikinimus.

NYKŠČIAI

12 komentarų

 1. kitas klausimas

  Laukiame kad žodį tars Greta.

  • Širinskien, eik tu gemalų šaldyti !!!

   • Suprantate yra tokia šlapimo pūslė gemalams gaminti ir t.t. ir pan. Visa kita spermutė, kiaušialąstės – jų belekada ir iš beleko galima prisivogti, svarbu tik kraujo grupę suderinti. PASAKA BE GALO visokiems gero, lengvo gyvenimo norintiems bailiukams.

 2. Aš labai lauksiu kol žodį tars liberalas Masiulis su pilna dėžute eurų. Jis už kurį bus?

 3. Gerbiami dar vos, nejuokinkit žmonių durnomis intrigomis, nes jiems ir be jūsų nelengva.

 4. Nesuprantu Tomilino, užėmė aukštas pareigas: buvo pirmininko pavaduotojas,šešėlinės vyriausybės ministru,garantuotas seimo narys per ateinančias kadencijas,bet gal to maža,isivaizduoja save kažkokiu genijum,o gal pamilo kažkokį vyriškį.Tik gaila ,kad liko pažeminti Anykščių krašto žmonės ,kurie balsavo už Tomą,bet nieko tuoj baiksis karantinas ,turbut Tomilinas pradės susitikimus su rinkėjais.Taigi laukiame susitikimų,turime daug klausimų.

  • Anykščių žmonės neliko pažeminti, jei Tomilinas Kildišienės mėgėjui pasakė tiesą. Anykščių žmonės b u v o pažeminti, kai išrinko į Seimą Kildišienę.

 5. pabiro Gretos partija

  Partijoje vyrauja viena – vadovo – nuomonė. Aš esu už nuomonių įvairovę ir man visiškai nepatinka, kai yra viena nuomonė ir tu jai turi paklusti. Aš nesu iš tų žmonių, kurie aklai paklūsta. Nesutapo mūsų vertybės, mūsų požiūriai, nesulaukdavau savo idėjų palaikymo iš frakcijos. Pamačiau, kad man nėra prasmės būti ten, kur nėra mano kelias, mano ideologija. Mūsų požiūriai išsiskyrė ir dėl Stambulo konvencijos, nes žmogaus teisių klausimai man yra priimtini. Norisi būti laisvu žmogumi, nebūti siejamai su politine jėga, kuriai aš nepritariu. Man tai yra svetima, aš ten buvau svetima ir dėl to nebenorėjau ten būti“, – motyvus, kodėl šiais metais galiausiai išstojo iš LVŽS, vardijo V.Vingrienė.

 6. O as buciau nebalsaves uz Tomilina, jei buciau zinojes, kad jis nepalaiko partijos pozicijos.Ateity uz ji nebebalsuosiu

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.