A. Gervinskas palieka „komunalinį“?

UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ Renovacijos projektų vadovas dalyvauja UAB „Anykščių vandenys“ konkurse į direktoriaus pavaduotojo pareigas. Tarybos narys Alfrydas Savickas įtaria, jog buvęs meras ieško naujo darbo, nes kažkas negerai yra dabartinėje jo darbovietėje. Antraip, politiko teigimu,  tai anykštėnų, patikėjusių renovacijos nauda, išdavystė.

Vos prieš kelerius metus į daugiabučių atnaujinimo programą įsitraukęs Alvydas Gervinskas sulaukė gyventojų pasitikėjimo. Anykščiai iš karto pakilo į lyderių pozicijas Lietuvos mastu. Pastaruoju metu miestas ėmė ruoštis kvartalinei renovacijai, o pagrindinis proceso organizatorius kažkodėl „neria į vandenis“.

„Þmogus neblogai tvarkėsi su daugiabučių atnaujinimu ir dėl ko traukiasi, tai neaišku. Jei eina į konkursą, matyt, kažkas yra. Aš galvoju, jei pradėjo renovuoti, tai reikėjo sėkmingai ir užbaigti. Naujai atėjusiam projektų vadovui viską teks pereiti nuo pradžios. O tai nebus labai paprasta. Gyventojai nusivils tokiu sprendimu. Juk visi su juo bendravo, o dabar bėga… Jei ir nelaimės to konkūro, situacija – negraži. Visi suvokia, jog A. Gervinskas traukiasi iš „komunalinio“ – aišku, jog praras pasitikėjimą. Bet kaip sakoma – kiekvienas ieško, kur šilčiau. Gal ten atlyginimas geresnis, bet tai neturėtų būti pagrindinis motyvas tokio lygio valdininkui“, – kalbėjo A. Savickas.

Pastarajam, taip pat panorusiam tapti „Anykščių vandenų“ direktoriaus pavaduotoju, buvo pranešta, jog jis neatitinka reikalavimų, nes nėra trejus metus dribęs su europiniais projektais. A. Savickas mano, jog perteklinis reikalavimas atsirado vien todėl, kad postas, tikriausiai, kažkam jau numatytas.  Dėl jo dar varžosi Saulius Þiukas, Valentinas Vitkūnas ir Antanas Katliorius.

{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.