55-mečiai ir vyresni kviečiami skiepytis

Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia 55 metų ir vyresnius Anykščių rajono gyventojus aktyviai registruotis COVID-19 skiepui “Vaxzevria” vakcina!

Registracija vykdoma tel. Nr.  8 618 01830. 

Darbo laikas: 8:00-11:30 val. ir 12:00-15:00 val.  

24 komentarai

 1. tik ne vaxzeveria lol

 2. Tručizna nemokamai kas norite prašom brangieji.

 3. Kai miesteliams tai atiduoda vaxzevria,skiepykitės prašom pigiausias variantas jums,o į Vilnių traukia visi skiepytis Pfaizer,nesvarbu iš kokio krašto tu esi,kodėl mes nusipelnėm tik tokios vakcinos,jeigu galimybė yra suteikta rinktis,tai manau galima ja ir naudotis,o ne pasiskiepijus vaxzevria dirbančiam žmogui laukti 3 mėnesius kitos dozės,tegu senukai sėdėdami namuose laukia tuos 3 mėnesius.

 4. Astra zeneka

  Pakeistu pavadinimu ,gal kad suklaidint źmones ,ar kaip ?

 5. negi gali būti ir nebe CITRAMONAS o WAX-TRAMBONAS.

 6. pablūdo visai

  kviečia skiepytis prieš mėnesį persirgusius ir turinčius didelį antikūnių kiekį. Taip pat kviečia skiepytis du kartus paskiepytus.
  Jovalas visiškas. Įdomu ar tik Anykščiuose taip ar ir visoj Lietuvoj?

 7. Gera vakcina , kas jau seniau 2 kartus pasiskiepijo tai dabar dziaugias , sake bendravo su apsikretusiais ir jokiu pazymiu nejaucia , eisiu pati ir visa kaima kuriem virs 55 ir vyresnius organizuosiu skiepitis., o gal net patys skiepytojai atvaziuos i kaima ir paskiepis kiekviena namuose.

 8. Virginija,kiek tamstai moka už reklamą

 9. Na ka siandien ryte bus pirmas skiepas sita astra kurios dauguma nenori,veliau parasysiu kas nuo jos darosi. Geriau tokia,nes laukiau pora menesiu camernaty ir vistiek negavau.Camernaty, modera tk mietams o mums reikia dziaugtis kad nors astros po biski numera kaip suniui apgrauzta kaula.

 10. Nepykit del klaidu cia is nervu ir siektiek baimes ,mums astra o miestams kaip Vilnius kas geriausia.

 11. jau gavau du skiepus Moderna , tai dabar jauciuosiu kaip devintam danguj , atrodo pasokus galiu uzsokt ir ant debesies.

  • LEONAS ALESIONKA

   Esu „cukrinis diedukas“. Kovo mėn. 26 dieną skiepijausi Astra Zeneka vakcina, nes tik tokia tebuvo. Dar tebesu gyvas. Neužkrešėjau. Kitos dalies skiepas man skirtas birželio 26 dieną. Tikėkimės, kad iki jo išgyvensiu… 🙂 Va taip! 🙂

 12. Gave vakcinos ir kitiem siulantys jauciasi pakyleti i devinta dangu ir energijos pliupsni…Tai va ydomu- ar cia siela jau kuna po truputi palieka ar cia vakcina taip veikia, kaip narkotikas?

 13. Visi kurie gavo skiepą,labai įtartinai siūlo visiems kitiems skiepytis ,ar čia paveikti jau skiepo ir užkoduoti ?

 14. Einu šiandien skiepytis ir nematau problemos

 15. nebukit kvaili,skiepikites,as jau su skiepu,daug ramiau,ir vis dar esu gyva

 16. Ar turit savo nuomonę ar aklai sekat tv ir spaudos propaganda ? Domekites daugiau ir nebūkit avys.

 17. Pats tu avinas, skiepa gavau 05-05 ir nieko,kaip tau atrodo ar geriau is karto galus atiduot nuo skiepo ar prijungtam prie aparaturos is leto uzdust.skiepas astra zeneka.Niekam nieko nesiulau kaip norit taip darykik,cia tik mano nuomone.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.