2022 metais patobulinta „Sony“ televizorių serija

Metų pradžioje „Sony“ pristatė atnaujintą BRAVIA XR televizorių liniją, įskaitant Sony Mini LED MASTER serijos Z9K ir X95K televizorius, Sony MASTER serijos A95K televizorius, Sony MASTER serijos A90K ir A80K OLED televizorius ir X90K seriją. su LED foniniu apšvietimu. Naudojama Cognitive Processor XR, unikali XR Backlight Master Drive technologija tiksliai valdo naujausios kartos Mini LED foninį apšvietimą, todėl nauji Sony televizoriai užtikrina neįtikėtiną vaizdo ryškumą.

Cognitive Processor XR taip pat naudojamas Sony A95K televizoriuose su XR Triluminos Max technologija, kuri užtikrina plačiausią spalvų gamą ir atkuria gražias natūralias spalvas bei atspalvius. Su milijonais atskirų savaime šviečiančių pikselių, Sony televizoriai A95K gali perteikti daugiau spalvų nei bet kada anksčiau, suteikdami visiškai naują žiūrėjimo patirtį.

Šios naujovės, pateikiamos „Sony“ televizoriuose, padeda tiksliai perteikti pirminius turinio kūrėjų ketinimus ir suteikia įtraukiančią žiūrėjimo patirtį. Juk dėl to Sony televizoriai renkami visame pasaulyje – dėl geriausios vaizdo kokybės. Žiūrėdami filmus žiūrovai gali pasinaudoti patobulinta Acoustic Surface Audio+ technologija, kuri yra Sony OLED televizoriuose ir Acoustic Multi-Audio (Sony LED televizoriuose). Šios technologijos tiksliai formuoja garso padėtį pagal tai, kas vyksta ekrane, suteikdamos įtraukiantį audiovizualinį potyrį.

Atnaujintuose „Sony“ televizoriuose taip pat yra naujų funkcijų, kurios leidžia tiksliai sureguliuoti konfigūraciją ir patobulinti mėgstamas programas. Be to, nauji Sony televizoriai automatiškai koreguoja vaizdo apdorojimą pagal aplinkos apšvietimą naudodami „Netflix“ adaptyvųjį kalibruotą režimą, sukurtą kartu su Netflix. Šiuo režimu Sony televizoriai leis turinį tiksliai taip, kaip numatė jų kūrėjas, neatsižvelgiant į kambario apšvietimo sąlygas.

Visi 2022 m. Sony BRAVIA XR televizoriai gavo Superb for PlayStation 5 etiketę ir palaiko dvi išskirtines PlayStation 5 funkcijas: automatinį HDR kalibravimą ir automatinį vaizdo režimo aptikimą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.