115 šypsenų (fotogalerija)

Liepos 28 dieną Anykščių J.Biliūno gimnazijoje vyko 78-osios biliūniečių laidos abiturientų išleistuvės.

Išleistuvių ceremonija buvo surengta gimnazijos vidiniame kieme, joje dalyvauti galėjo ne tik abiturientų tėvai, bet ir pasveikinti norėję artimieji ir draugai. Atestatai buvo įteikti 115 gimnazijos abiturientų. Moksleivius sveikino Anykščių savivaldybės meras Sigutis Obelevičius, gimnazijos direktorė Regina Drūsienė. O patys abiturientai atsilygino gimnazijai dainomis ir šypsenomis. Plačiau – – „Šilelyje“. Išleistuvių nuotaikos ir momentai – Mykolo Bitvinsko fotoreportaže.

15 komentarų

 1. Visi labai gražūs.

  • Merginas ir vaikinus-vaikinai laimi viskuo- natūralumu,jaunatviškumu, jaunyste dvelkia. Na, o panos kaip visada-sunkūs makiažai, senovinių pamergių suknios ir pan.

   • Pritariu, kaip visada, džiugu ir kartu graudu iki ašarų…išskrenda vaikai iš lizdų …ir duok Die jiems laimės ir sėkmės. Ir taip , kad jiems būtų gera čia-Tėvynėje

 2. Gaila, kad savivaldybės vadovui ir vietinės valdžios politikams rajono administracija neužsako oficialaus etikėto mokymų.
  deja, net ir tokiame renginyje, kai jaunuomenei įteikiami brandos atestatai kai kurie rajono lyderiai ir juos sekantys politikai neišlaiko elementaraus etiketo prieš auditoriją. bei pagrindinius renginio dalyvius.
  Stilistas K. Rimdžius pažymi elementarias vyruškos aprangos dėvėjimo taisykles. Pasak jo, jei kalbame apie oficialią aplinką: oficialų susitikimą, priėmimą ar pan., viršutinė viena arba dvi sagos visada turi būti užsegtos. „Čia kaip su marškiniais – jei dėvi kaklaraištį, viršutinė marškinių saga visada turi būti užsegta“, – palygino pašnekovas ir pridūrė, kad, kalbant apie klasikinius dalykus, yra taisyklės, kurių nereikėtų laužyti.

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/mada/stilistas-k-rimdzius-apie-vyriska-svarka-prie-ko-ji-derinti-ir-kada-uzsisegti-1032-944020?copied

 3. Labai gražiai buvo viskas

  • Tiesiog mama, ankstesnių laidų 2015

   Pritariu, kaip visada, džiugu ir kartu graudu iki ašarų…išskrenda vaikai iš lizdų …ir duok Die jiems laimės ir sėkmės. Ir taip norėtūsi, kad jiems būtų gera čia-Tėvynėje

 4. Šventės vedančiajai muzikos mokytojai, gal irgi reikėjo pasidomėti kokia apranga tinkama vedant renginį…

  • tai reikėjo nupirti ir aprengti taip kaip jums atrodo tinkama. Žmogus ne už pinigus renginį vedė, kad sąlygas diktuojate.
   Taigi kas vienaiems netinka, kitiems labai tinka…

 5. Vedančiosios suknelė per trumpa, netiko

 6. Labai grazus jaunimas. Sekmes jiems.

 7. Svėdasų Jadzė

  Kaip atsimenu savo abortuotus vaikus, momentais pagalvoju, kaip jie būtų atrodi jei būtų užaugi.

 8. Kada MERAS išmoks kad su atsegtu švarku gali sedet tik prie vaißiu stalo bet ne diplomų išdavimo iškilmingoje šventej.? Ißsipuošęs jaunimas ,graźu ,grazi šventė .Sekmes jums gyvenime ir planų įgyvendinimo .

  • suprantate, kaip ir dauguma mero susirinktos komandos narių, dirbančių savivaldybėje, bei jo pavaduotojas, išrinktas pagal politinius sąrašus į rajono tarybą – žmones, kurie nedalyvauja aktyvioje politikoje ir nėra savivaldybės tarnautojai- laiko vištomis arba bukais anykštėnais.
   Taigi, džiugu, kad šviesus jaunimas dabar jau gavęs brandos atestaus turi galimybę išskristi iš vietinės valdžios “vištidės“ reguliuojamos aplinkos ir ieškoti naujų mokslo ir gyvenimo pažinimo kelių.

 9. Swedasu jadziai Tu gal buwai abartuota ir pato nuo kaldros surinkta 😁 suda cia rasai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.