Žuvusį sūnų rado tėvas

Ažuožeriečius šokiravo tragedija, kai spalio 13 dieną prie sodybos Ažuožerių kaime, Pašventupio gatvėje, stovinčiame kombaine žuvo jaunas ir aktyvus kaimo bendruomenės žmogus. Atvykus tarnyboms, iš kombaino „Claas“ bunkerio ištrauktas 1978 metais gimusio R.M. kūnas. Į grūdų bunkerį įlipusį vyrą pasmaugė gobtuvą iš nugaros pagavęs sraigtas. Žuvusiojo tėvas apie tragediją pasakojo „TV3“ televizijai.
Ažuožeriečiai labai gaili šios nelaimės aukos, nes žuvusysis buvo aktyvus bendruomenės narys, dalyvavo saviveikloje, grojo ansamblyje “Romantika”. „TV3“ parodė reportažą iš Ažuožerių. Žuvusiojo tėvas Rimantas Mikštas pasakojo, kad kombainą po kūlimo darbų pavakare išvalyti sumanęs sūnus labai skubėjo dirbti. R. Mikšas kalbėjo, kad prašė sūnaus jo palaukti, kol jis grįš iš parduotuvės, bet šis, matyt, nusprendė išvalyti vienas. „Jis per savo aistrą, jis toks aštrus būdavo… Sakau, vaikeliuk, nelįsk, nelįsk… Viską iš lengvo reikia dirbt, bet neklausė“, – pasakojo tėvas.
„Atvažiuoju kombainas sukasi. Užšoku bunkeryje, žiūriu, pagavo kapišoną džemperio kaip sukosi grūdų padavimo sraigė pagavo suvyniojo ir užsmaugė. Uždusino va šitaip. Jį nuplėšiau. Atvažiavo gaisrininkai ir iškėlė visą“, – „TV3“ televizijai pasakojo R. Mikšta.
Jis kalbėjo, kad dar bandė sūnų gaivinti, „Aš iš karto griebiau pulsą už krūtinės dar širdį masažavau. Nebėra šanso… Dievuliau mano.“- graudinosi tėvas.

Tėvas pasakojo, kad kombainą, kuriame įvyko tragedija, prieš 2 metus nupirko sūnus, nes vyrai augina kviečius. „Kam reikėjo pirkt Romui, sakiau, nepirk vaikeliuk, va sau nusipirko karstą“, – apgailestavo R.Mikšas.
Ažuožeriečiai pasakoja, kad žuvusysis dažnam ateidavo į pagalbą, buvo labai geras ir patikimas žmogus. Štai ir prieš tragediją jis vienai šeimai padėjo persikraustyti, suvežioti baldus.
Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, o štai Darbo inspekcija įvykio netirs, nes įvykis nesusijęs su darbiniais santykiais.

NYKŠČIAI

5 Komentarai

  1. Žiauria graudu…

  2. Nesuprantu, kodel geri zmones taip anksti pasiimami…..

    • todėl…kad žemėje vargo nematytų, o ir Danguje reikia gerų žmonių…gal jam bus ir geriau (jeigu geras žmogus čia buvo, vadinasi atidirbo planą Žemėj|), vienas Aukščiausiasis težino… Tik, beje, -labai gaila, ir užuojauta artimiesiems

  3. Užuojauta…

  4. Užuojauta šeimai,labai gaila buvo nuostabus žmogus…. 😢

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.