Žolinių „Piknikas“ Burbiškyje

Burbiškio socialinio feisbuko paskyroje publikuojamos Žolinių šventės nuotraukos.  „Nykščiai“ paskambino buvusiam bendruomenės pirmininkui Alvydui Apeikiui ir pasidomėjo, ar linksma buvo „Piknike“.

„Susitikome su dabartine Burbiškio bendruomenės pirmininke Rasa Žąsiniene ir nusprendėm, kad tradicijų užmiršti nereikia. Padedant bendruomenės aktyvui, per keletą dienų suorganizavome šventę. Šiaip mums patinka viską  daryti ekspromtu, taip geriau gaunasi. Kuo ilgiau ruošiesi, tuo daugiau problemų kyla. Vaišės buvo suneštinės, prisikepėme šašlykų, pabendravome, padainavome, pakalbėjome apie kasdieninius darbus. Žodžiu, buvo linksma ir įdomu. Kai sutemo, žiūrėjome filmą ir niekas nenorėjo skirstytis, ypač vaikai“, – pasakojo A. Apeikis. Paklaustas, kokią šventę planuoja burbiškiečiai švęsti ateityje,  sakė, kad gal derliaus, tačiau neatmetė tikimybės, kad „dar gal kas ekspromtu gali „iššokti“.

Dalina RUPINSKIENĖ

Nuotraukos Burbiškio bendruomenės

13 Komentarai

 1. išjudinkite arba sukvieskite senyvo amžiaus žmones aplinkinius,o tada tai bus šventė, o dabar savo grupelei žmonių pasidarėte,bet gal;voju ,kad irgi gerai negu nieko.

 2. Sakykit aciu, kad daro, nes ir paruosti ir suorganizuoti nera lengva. As tai tikrai zinau. Saunuoliai. Pagarba jaunimui,nes kaime jo truksta.

 3. Taip.Susirinko savas ratas ir tiek.

 4. Kiek pažistu susirinko visos tos kurios mėgėjos išgerti.

 5. Bet sakykite, o kodėl buvo išprašyti keletas Burbiškiečių norėję prisidėti į pikniką? dėl to, kad neturėjo pinigėlių vaišėm? O gal dėl to, kad ko stipresnio nevartoja, ir tik trugdė savam ratelyje pasisedeti? 🙂

 6. Ar aš viena pasiilgau tų didelių gražių žolinių ?! Su sodybos apdovanojimais, jaunimo varžybomis ir gimtadienio sveikinimais? Labai smagu būdavo ir jaunimui ir vyresniems, o čia tai Žolinės , pilnas kaimas būdavo senai matytų ir pasiilgtų Burbiškiečių. Vakare visi sugužėdavo ir giminės ir draugai sudalyvauti renginyje, laukiamiausias renginys budavo burbiskyje.

 7. To nebebus, brangioji burbiškiete

 8. Tokį pikniką galima buvo ir savo kieme pasidaryti.Didžiausias metų renginys Burbiškyje vykdavo kiekvienais metais. Dabar pirmininkai nevietiniai, jie šito nesureikšmina,labai gaila .

 9. Burbiškietėms

  Dažniau paprašysim Šilelio straipsnius apie Burbiškį rašyti nors nuo dūšios paburbėti galit mielos kaimo ponios!

 10. Bent jau stengiasi jaunimas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.