Žmogui skirta gyvenimo keliu keliauti

Šeštadienio popietę Skiemonių bendruomenės namuose vyko popietė „Metai, kaip išlekiantys paukščiai“.  Šventė buvo skirta seniūnijos jubiliatams, kuriems šiais metais sukanka 90, 80, 70, 60, 50 ir 40 metų.  Gal lietingas šeštadienio oras, gal kiti gyvenimiški reikalai sutrukdė, tačiau pačių jubiliatų šventėje buvo nedaug.

„Štai ir vėl vienais metais daugiau, kas nubrauks juos nuo metų naštos? Ar jaučiate, kaip  gyvenimas  šiandien šypsosi jums už išdidžiai ir dorai nueitą gyvenimo kelią?“

– tokiais žodžiais šventę  pradėjo renginio vedėja Regina Strolienė, pirmiausiai kviesdama 90-ties metų jubiliates Emiliją Barčienę, Primą Sagatauskienę, Janiną Kriogienę ir Stanislavą Steponavičienę. Į šventę atvykusią senolę S. Steponavičienę sveikino seniūnas Statys Steponėnas, Seimo narys Antanas Baura, jo padėjėja Regina Patalauskienė, bendruomenės nariai ir artimieji. Muzikinį kūrinį jubiliatei dovanojo kultūros darbuotojų vokalinis ansamblis „Darila“ ir Traupio skyriaus moterų šokių kolektyvas „Tėkmė“.

80-mečiams renginio organizatoriai skyrė tokius žodžius: „Brangieji, gyvenkite čia ir dabar. Mėgaukitės mažais dalykais gyvenime. Gražiu rytu, pokalbiu su draugais, vaikais ir anūkais, paskaitykite gerą knygą, atsigerkite skanios kavos ar arbatos. Klausykitės nuostabių melodijų, išvyskit savo jaunystės juoką, įamžintą raukšlių grioveliuose ant savo veido. Tos raukšlelės parodo, kad jūs šypsojotės. Linkime daug šypsotis ir nebijoti senti. Kiekvienas amžiaus tarpsnis  labai gražus“.

Plačiau „Šilelyje“

Dalina RUPINSKIENĖ

4 Komentarai

  1. Šiltas, jaukus renginys

  2. dovanas nedalyvavusiem isdalinsit asmeniskai ar sau pasiliksit?

  3. reikėjo dalyvaut tai būtum gavęs dovanų, o dabar šaukštai po pietų, kokių dar dovanų ieškai, mielas jubiliate.Žmonės dirba ,ruošiasi, o iš pusšimčio jubiliatų ateina tik 6, reikia gerbti žmonių darbą.

  4. Labai teisingai parašyta, reikia gerbti kitų žmonių darbus. Jau visi darbai nudirbti, reik džiaugtis, kad tokius renginius daro o jus, net nesugebate ateiti į renginį.Žinokit kultūros centro vadovo darbas yra labai sunkus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.