Zita Neniškienė grįžo prie ištakų

Liepos 16-ąją Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Zita Neniškienė atsisveikino su pareigomis. Už ilgametį darbą jai dėkojo Anykščių meras Kęstutis Tubis, puokštę įteikė vicemeras Sigutis Obelevičius, kiti savivaldybės atstovai. Dėkojo, žinoma, ir kolektyvas, visuomeninių organizacijų atstovai ir šiaip paprasti anykštėnai.

Nuo pat Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro įsikūrimo šiai įstaigai  vadovavusi direktorė užbaigė 5 metų kadenciją, jai buvo išmokėta  vieno mėnesio atlyginimo dydžio išmoka. Tačiau į užtarnautą poilsį  Z. Neniškienė nepasitraukė,  ji Anykščių poliklinikoje  toliau bendrauja su pacientais, tačiau jau ne kaip administracijos vadovė, o šeimos gydytoja.  „Atostogauti dar neskubu, šeima labai norėjo, o aš dar padirbsiu“, – optimistiškai į ateitį žvelgia Z. Neniškienė.

Ji pacientus priiminėja administracijos patalpose, įsikūrusiame kabinete. Prie jos durų eilių dar nėra, tad sunkiai pas savo šeimos gydytojus patenkantys anykštėnai turi progą „persirašyti“ pas mažiau apkrautą, bet labai patyrusį specialistą.

 

NYKŠČIAI  

15 Komentarai

 1. Per dvidešimt administacinio darbo metų visos specialiosios žinios paseno ir prisimiršo. Administravimo patirtis didelė, o gydymo … tik pradžia. Per 20 metų medinoje įvyko daug pokyčių, naujovių. Gera reklama nesuprantančiam.

 2. eisiu ir as pas Zitą, dabar po dvi savaites reikia laukti.

 3. Kaip vadovavo taip ir (nu)gydis…

 4. klausimelis

  is kur toks didziulis noras taip reklamuotis, gal laikas sustot , duoti sau ir kitiems pailset

 5. Nesvaigkite girdami. Administratorius gal ir nieko,bet kaip gydytoja bus prasta. 20 metų nedirbus tik manau popierius susirinkus,kaip gali normaliai gydyti,kam gerai tai ir rašykitės tik nereikia reklamos.

 6. kam gerus vadovus atleidziat?

 7. Tox įstatymas!

 8. Dėkojo, žinoma, ir kolektyvas

  Būtų pabandęs nepadėkoti

 9. Aš jus visad labai mylėjau. Norėjau, kad jums sektųsi.

 10. Zitule, raskite kurį iš valdžios išėjusį ant kurio nelotų. Sėkmės jums. Myliu Jus. Sėkmės. Sveikatos.

 11. Visi rašeivos nepulkite jos,nes nieko blogo ji nepadarė.

 12. Labai maloni ir supratinga gydytoja

 13. Nežinau kur meras žiūri laikinai pastatė dar blogesni žmogų kaip buvo o kam buvuse paliko jį net vaistų negali kompensuojamu israsyt

 14. Pagal prisirašiusius gyventojus įstaigai priklauso apie 16 gydytojų , dirba 22. Tečdaliu daugiau,slaugytojų taip pat. Matomai lėšos nutraukiamos nuo darbingo amžiaus specialistų.Tai iš kur pacientų eilės ir verksmai dėl mažų atlyginimų? Pensinis amžius gerokai per ankstyvas…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.