„Žalioji olimpiada“ formuoja palankias aplinkai vertybių nuostatas

Metų pradžioje buvo   gautas kvietimas dalyvauti nacionalinėje  ,,Žaliojoje olimpiadoje“ Vilniaus  Gedimino Technikos Universitete.

Nacionalinė „Žalioji olimpiada“  – tai didžiausios licencijuotos pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ ir aplinkosauginiu švietimu besirūpinančios iniciatyvos „Kita forma“ organizuojamas nacionalinis konkursas aplinkos apsaugos tematika, skirtas 8-11 klasių moksleiviams visoje Lietuvoje.

Tikslas – atkreipti moksleivių dėmesį į aplinkosaugos problemas, skatinti domėtis jų sprendimo būdais, perteikti ekologijos ir aplinkosaugos žinias bei įgūdžius, formuoti palankias aplinkai vertybių nuostatas, ypatingą reikšmę teikiant teisingam atliekų tvarkymui, racionaliam resursų naudojimui, aplinkos kokybės gerinimui. Užsiregistravome ir mes.

Renginys vyksta trimis etapais. Pirmiausia gavome užduotis,  jas atlikome, siuntėme rezultatus ir buvome pakviesti į pusfinalį. Sudarėme komandą : dešimtokas Jonas Klimavičius  buvo išrinktas komandos kapitonu, jo klasės draugai Benas Vaičiulis ir Gintaras Žvikas bei devintokės Ieva Gudonytė, Evelina Kaulakytė ir Gabrielė Skruzdytė  – komandos nariai. Mūsų vadovė – chemijos mokytoja Lorenta Juškienė.

Gegužės 21 dieną  dalyvavome pusfinalyje VGTU. Mūsų komandai iki 20 klausimo sekėsi gana puikiai – buvome pirmi, o vėliau niekas nebeskelbė viešai rezultatų, tačiau dar turime galimybę patekti į finalą. Per vasarą reikia atlikti užduotis ir – gal pasiseks finale? Belieka gilinti žinias ir ruoštis finalui.

Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos IIG mokinys Jonas Klimavičius

 

 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.