,,Žalioji olimpiada“ – darbai maži, o pokyčiai dideli

Jau trečius metus iš eilės Traupio pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvauja nacionalinės ,,Žaliosios olimpiados“ pusfinalyje, kurį organizuoja VŠĮ ,,Žaliasis taškas“ ir aplinkosauginė iniciatyva ,,Kita forma“.  „Žaliojoje olimpiadoje“ dalyvavauja 9-10 klasių komanda. Olimpiadai mokinius ruošė ir į renginį lydėjo ekonomikos mokytoja Olga Paškevičienė.  Mokytoja su besikeičiančių vaikų komanda olimpiadoje dalyvauja jau trečius metus iš eilės.

Pirmame olimpiados etape puikiai atlikusi visas resursų taupymo užduotis ir pademonstravusi ryžtą keisti nusistovėjusius įpročius, mūsų mokykla pateko į pusfinalį. Gegužės 21 d. vykome į VGTU, kur mūsų komanda ,,Eko jaunimas“ kovojo dėl vietos finale.

Konkursą sudarė trys turai: keturių dalių protmūšis, kūrybinės užduotys ir „Uksi kaksi popsi“ – užduotis, kai komandos nariai „apsirengia“ raidėmis  ir, gavus užuominą, turi išdėlioti atsakymą. Komandų sirgaliai, aktyviai mojuodami plakatais,  padėjo sukurti šventinę nuotaiką.

Kova už vietą finale tęsiasi – mokiniai turės atlikti vasaros užduotį, kurią įvertinusi kompetentinga komisija išrinks dar tris komandas kovai finaliniame etape.

Džiaugiamės, kad mūsų mokykla entuziastingai siekia prisidėti prie aplinkos išsaugojimo darbais ir žiniomis. Maži darbai – dideliems pokyčiams!

Traupio pagrindinės mokyklos informacija

 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.