Žada mūšį…

Šiandien Anykščių rajono savivaldybės naujasis biudžeto projektas pristatytas komitetų posėdyje. Panašu, jog esminių pakeitimų nepasiūlė nei politikai, nei valdininkai, nei bendruomenių atstovai.

Tačiau šį ketvirtadienį rajono vadovai dar turės pasiekti Tarybos narių pritarimo.

Liberalų sąjūdžio atstovai jau viešina savo poziciją, kuri yra neigiama numatomam visų anykštėnų pinigų perskirstymui. „Paskaičius mūsų programą ir 2018 metų biudžeto projektą tampa aišku, kad biudžetui pritarti negalime. Liberalų sąjūdžio frakcija savo veiklą grindžia 2015 metų savivaldybių rinkimų programa.

Mūsų prioritetai – realus darbas, efektyvumas, viešumas ir skaidrumas. Sieksime, kad privati iniciatyva ir efektyvi ūkio politika užtikrintų gyvenimo kokybės kilimą visiems žmonėms. Mes nepripažįstame savanaudiško išskaičiavimo ir cinizmo politikos, bei keliame sau aukščiausius padorumo, kompetencijos, pilietinės ir socialinės atsakomybės reikalavimus…“, – savo facebook`o paskiroje tokiomis organizacijos veiklos kryptimis dalinasi L. Pakeltis.

Programoje didelis dėmesys verslo skatinimui, socialinei apsaugai bei užimtumui, komunalinių paslaugų teikėjams, susisiekimui, kultūrai ir pan.

 

10 Komentarai

 1. Dabar aišku, kodėl savivaldybė bijojo skelbti opozicijos programą.

 2. bus audra stiklinėje. Vienas “mušininkas” – foto.
  Ką jis sugeba, jau matėme ir matėme ką sugeba meras.

  • Mero pasiekimai – valgykla
   – nežymėtas tarnybinis automobilis
   – užantspauduotos Verslo centro durys
   – kelionės po pasaulį
   Kas dar ? Ar pritraukė investicijų naujoms darbo vietoms kurti ? Ar gavo daugiau lėšų kelių remontui ? Ar sugrąžino bankus ir elektros tinklus ? Kur man pažadėtas autobusas į Latavėnus ?

 3. Baikit Jūs viena kartą su ta pozicija, opozicija. Išrinkti esate dirbti visi bendrai rajono labui. Koks mums rinkėjams skirtumas, kokiai partijai kas priklauso. Dirbkit šnekėkitės, tarkitės, kad tik būtų rajono gyventojams geriau. Užsitarnaukit jų pasitikėjimą, jei norite, kad būtumėte išrinkti vėl į rajono tarybą. Dabar vien tik neigiamai vieni kitus vertinate, o kur gi Jūsų teigiamos savybės, ar jau jas praradote?

 4. ir vel pakeltas stumia dura liaudziai

 5. Paklibins bent kiek ar ne. Tikriausiai, kad ne. Suvaryti jau socialdemokratliberalai.

 6. zmoniu nebejuokink ,pakeltuk

 7. tai ,kaip su Žiogelio pozicija,kas dar nori pilies?

 8. Mūsų prioritetai – realus darbas-parašyk ką padarei:), efektyvumas-parašyk kaip efektyviai padarei:), viešumas ir skaidrumas – viešai ir skaidriai paskelbk savo nuveiktų darbų Anykštėnų labui sąrašą:). Sieksime, kad privati iniciatyva ir efektyvi ūkio politika užtikrintų gyvenimo kokybės kilimą visiems žmonėms – jau ir taip labai jaučiasi, galit nebesiekt dar nuo kėdės besiekdami nukrisit:). Mes nepripažįstame savanaudiško išskaičiavimo ir cinizmo politikos, bei keliame sau aukščiausius padorumo, kompetencijos, pilietinės ir socialinės atsakomybės reikalavimus…“ – Masiulis ir visa Jūsų chebra tai jau parodė:),
  Sėkmės ir ištvermės.

 9. Jūsų prioritetas – KELIAI !

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.