Žada dar vieną patyčių bangą?

Į redakciją kreipėsi moteris, kuri tvirtina, jog užsiregistravusi „Spis“ sistemoje dar sausio pradžioje, iki pat šiol nesulaukia kelių dešimčių eurų vaiko pinigų. O „valstiečiai“ su „valstietėmis“ rėkia, jog išmokų suma nuo kitų metų vienam vaikui didės iki 50 Eur. Prieš dvi savaites Anykščių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius išplatino informaciją, jog prašymus dėl išmokos vaikui skyrimo jau pateikė 1275 Anykščių rajono gyventojai, iš jų – 491 elektroniniu būdu.

„Vos prasidėjus 2018 m., dėl labai didelio besikreipiančiųjų gyventojų skaičiaus išmokai vaikui gauti visoje Lietuvoje ėmė strigti socialinės paramos šeimai informacinė sistema (SPIS). Dėl sistemos trikdžių nebuvo įmanoma sklandžiai dirbti – buvo iškilę problemų ne tik dėl išmokų vaikams prašymų suvedimo į sistemą, bet ir dėl kitų socialinių išmokų ir paslaugų rūšių administravimo, todėl buvo sutelktos visos pastangos, kad Anykščių rajono gyventojai laiku galėtų gauti ne tik išmokas vaikui, bet ir kitą jiems priklausančią socialinę paramą“, – tąkart parašė kažkas iš specialistų.

O jau šiandien skelbiama, jog svarstoma galimybė vaiko išmoką kitąmet didinti nuo 30 iki 50 Eur. Apie tai linksėdama, ir drebėdama (bent taip atrodė) postringavo vicepirmininkė „valstietė“ Rima Baškienė.

„Mes pradėjome nuo 30 eurų, svarstome, kad 2019 metais yra galimybė, nes jau pavasario sesijoje pradėsime kalbėti apie 2019 metų biudžetą, tai jei tai 50 eurų, tai ženklesnė parama“, – Žinių radijo laidoje sakė R. Baškienė.

Tačiau žinoma moteris iš viso nekalbėjo apie tai, jog „valstiečiai“ apiplėšė kiek didesnes nei vidutines pajamas gaunančius šalies gyventojus, kurie taip pat augina vaikus.

5 komentarai

  1. Kaip galite abejoti tirono pareiškimu ?
    „Atsižvelgdami į susiklosčiusią situaciją, Anykščių rajono savivaldybės administracijos specialistai dirbo ne tik viršvalandžius, bet ir savaitgaliais, todėl buvo patenkinti visi pateikti prašymai gauti išmoką vaikui“, – sakė Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis.

  2. Paraiska priimta,patenkinta( bent taip raso),o pinigu kaip nera,taip nera….

  3. tai pasiskambinkit ir pasiklauskit, kuria menesio diena ismokami pinigai.

  4. Komentaras

    Iš viso straipsnio supratau, didžiausia blogybė yra tai, kad „Valstiečiai“ nori padidinti išmokas vaikams nuo 30 iki 50 euru. Blogi valstiečiai, vaikus per daug myli 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.