Z. Mameniškis: “Liūdna – vagia visi, kas tik gali”

Þinomas visuomenininkas, Šaulių sąjungos narys su didele širdgėla priima šiomis dienomis Krašto apsaugos ministeriją purtantį „šaukštų“ skandalą.
Viešųjų pirkimų tarnyba nustatė, jog ministerijos klerkai niekam nenaudojamų virtuvės reikmenų pripirko mažiausiai už 8-is kartus didesnę kainą, nei jų galima įsigyti parduotuvėje. Per tą pačią bendrovę „Nota bene“ kariuomenė nuo 2006 m. pirko per pusšimtį kartų – iš viso už 30 000 000 Eur. Viešojoje erdvėje jau viešai šaipomasi iš karinių Lietuvos pajėgų, kur kariai vaizduojami žygiuojantys apginkluoti šaukštais ir šakutėmis.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareikalavo asmeninės ministro Juozo Oleko atsakomybės, tačiau pastarasis jos purtosi ir kažką “velia” apie teisinį skandalo sprendimo būdą.
Tuo tarpu anykštėnas Lietuvos valstybės kūrėjas Zenonas Mameniškis žodžių į vatą nevinioja ir J. Oleką laiko niekam tikusiu valdininkėliu.
“Ką jis supranta tas daktariukas. Nieko. Kažkieno statytinis ir tiek. Kaip ir visuose panašiuose skandaluose prisidengs kolektyvine atsakomybe ir tuo viskas baigsis. Esu sukrėstas”, – savo nuotaikomis pasidalino kažkada už Lietuvą ir gyvybę paaukoti galėjęs kariūnas.
Viešųjų pirkimų tarnyba pranešė, kad Lietuvos kariuomenė, 2014-aisiais vykdydama 173,8 tūkst. eurų vertės pirkimus, pjaustymo lentelę įsigijo už 180 eurų, kai identiška lentelė parduotuvėje tuo metu kainuoja 28 eurus, duonriekį peilį – už 142 eurus, kurio kaina parduotuvėje – 13 eurų. Kepsniams naudojama šakutė pirkta už 184 eurus, kiaurasamtis – už 70 eurų, galąstuvas – už 103 eurus, peilis mėsai kapoti – už 250 eurų. Sietelis įsigytas už 161 eurą, skirtingų dydžių samteliai – už 243 eurus ir 258 eurus.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.