XXIX Lietuvos ūkininkų sąjungos suvažiavimas vyko Anykščiuose

Jame dalyvavo Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, Europos parlamento narys Bronis Ropė, Seimo Kaimo reikalų komiteto nariai Arūnas Girdžiūnas, Alfredas Nausėda ir Edmundas Pupinis, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Darius Remeika.
Suvažiavimas Anykščių kultūros centro salėje prasidėjo folklorinio ansamblio „Valaukis" atliekamu Antano Baranausko „Anykščių šileliu“ ir Kultūros centro direktorės Dijanos Petrokaitės sveikinimu.
Į sceną pakviestas Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis pasveikino į Anykščius atvykusius suvažiavimo dalyvius ir trumpai apžvelgė žemės ūkio sektoriaus situaciją rajone. „Džiaugiuosi, kad mūsų ūkininkai – vieni iš pirmaujančių šalyje“ – sakė K. Tubis.
Suvažiavimo metu buvo aptarti organizacijos veiklos rezultatai, svarstomos narių keliamos problemos, diskutuojama dėl Vyriausybės pateikto konsultacinio dokumento „Mokesčių ir socialinės sistemos tobulinimas“, dėl Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonių ir Bendrosios žemės ūkio politikos ateities, renkama organizacijos vadovybė, tvirtinamas nario mokestis.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.