WhyDotas išgarsėjo Didžiojoje Britanijoje šautuvu (video)

Didžiosios Britanijos portalas „Daily Mail“ pasidalino vaizdo įrašu, kuriame Vaidotas Grincevičius, žinomas kaip WhyDotas, gamina ir išbando „dvigubo vamzdžio elektrinį ginklą“.
„Daily Mail“ pasidalijo dar 2018 m. įrašu, kuriame užfiksuota vos tragiškai nesibaigusi akimirka – pasigaminus dvivamzdį „ginklą“ ir jį bandant, gaminys sprogsta rankoje, o smūgis toks stiprus, kad WhyDotas pargriūna.
Vaikinas pagarsėjo, kai jis, jo brolis Mantas Grincevičius ir jų pusbrolis Giedrius Sasnauskas dėl dainos „Šėtone, prašau“ buvo teisiami. Po daugiau kaip metus trukusio proceso jie buvo išteisinti dėl tariamo nesantaikos kurstymo prieš socialinę grupę – vaikus.
Kūrinio „Šėtone, prašau“ istorija prasidėjo 2014-ųjų rudenį, kai interneto vartotojas, aptikęs vaizdo klipą, kreipėsi į policijos pareigūnus. Grincevičiai ir G. Sasnauskas buvo kaltinami pagal Baudžiamojo kodekso 170 straipsnio 1, 2 ir 3 dalis, pagal kurias jiems grėsė iki trejų metų laisvės atėmimo bausmės.
“Ginklo” gamybos įrašą peržiūrėjo daugiau kaip milijonas lankytojų. Naujasis gaminys netinka nei medžioklei, nei krašto gynybai. WhyDotas įrašo pradžioje įspėja nekartoti tokių eksperimentų namuose.
NYKŠČIAI

 

8 komentarai

 1. ir nieko čia nepadarysi,kiekvienoj šeimoj, giminėj ar kaime tas yra.kažkur DNR grandinė praleidžia.

 2. Ką tu jį paimsi ir amfibija padaręs ir pusku ir mašinų papigem ,tai ne mūsų valdžia už milijonus..Vaidai varyk i valdžių

 3. juokas ima ,, vos tragiskai nesibaige,, kur cia tas vos? pats po kiek laiko,kad pavaidinti specialiai nugriuna, ir po to dar parodo su kirviu sukapota ta arbaleta. klounai tie anglai.kiekvienas vaikas su tokiais bajeriais uzaugo, ir niekas neviduriavo, o dabar tokie pasidare triusikai, kad del kiekvieno niekniekio pradeda trydalioti.

 4. saunuolis vaidas geras pamokantis klipas KO NEREIKIA DARYTI

 5. Ar nelabai sveikas žmogus gali ką pamokyti, už tokias pamokas reikia bausti

 6. Unčiuriniokas

  JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 7. pilieciui viskas galvoje gerai, jis nesilaiko istatymu, petardu ardyt negalima, savadarbiu ginklu gamint negalima, i ka ziuri teisesauga. Ir dar kitiems rodo. Jei ne i belange, tai bent jau i patalpa be rankenu ji uzdaryt reikia

 8. jonui ir sitam..

  ar mokate skaityti,kad filmuke parasyta“nedaryti to namie“,reiskia kad jus patys esat kvaili…hehehe

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.