Vytauto Leščiaus atminimo VII futbolo turnyras vaikams

Šeštadienį, spalio 9 dieną, į ilgamečio Anykščių futbolo trenerio futbolo turnyrą atvyko šešios dešimtmečių ir aštuonmečių komandos.

Šią dieną juos lepino puikus oras , tad vaikai parodė gražų futbolą . Kova vyko dėl kiekvieno kamuolio, įmušta daug gražių įvarčių. Gausiai susirinkę tėveliai plojimais palaikė savo atžalas. Buvo surengtas kamuolio smūgiavimo į mažus vartus konkursas, kuriame iš toliausiai, nuo 30 m. žymos,  kamuolį į vartus įspyrė Ainius iš Zarasų. Šiandienos varžybose geriausiai sekėsi žaisti Vadimui, Semionui iš Visagino, Tumui iš Ukmergės, Ainiui iš Zarasų  ir anykštėnams Mantui bei Pauliui. Jiems, kaip paskatinimas toliau tobulėti žaidžiant futbolą, įteiktos taurės . Varžybas šauniai organizavo vyr. teisėjas Audrius ir jo pagalbininkai – Kernius, Mykolas, Ignas.

Komandos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais, saldžiais prizais, kuriuos įteikė buvęs Vytauto auklėtinis Andrius.

Nuoširdžiai dėkojame  rėmėjams : Anykščių raj. savivaldybei, Anykščių KKSC, Andriui Krisiūnui, Jolantai Kornikienei , Irenai ir Juozui Petraičiams.

Juozas Šiaučiulis

3 komentarai

  1. Varžybų stebėtoja

    Teko stebėti varžybas iš šono ir tikrai buvau pasibaisėjus kaip garsiai su agresija treneriai rėkia ant tokių mažų vaikų. Tokio rėkimo (kartais su grasinimais vaiką išimti iš varžybų). Niekaip kitaip nepavadinčiau, kaip psichologinis smurtu. Ypatingai „pasižymėjo“ treneris raudonos/ baltos komandos (atsiprašau, kad neprisimenu pavadinimo). Labai prašyčiau atkreipti dėmesį futbolo klubų ir federacijos į tokį neadekvatų trenerių elgesį varžybų metu (ir dar tokio mažo mažiaus vaikams). Tėveliai, atkreipkit dėmesį pas ką leidžiate vaikus! Tokiame amžiuje varžybos turėtų būti apie smagumą, o ne rėkimą ir rezultatus. Tikiu, kad Anykščių treneriai yra daug adekvatesni, nei svečių…

  2. Esu stebejusi kazkokios stovyklos vaiku treniruote gimnazijos stadione- vaizdas panasus.matyt, tokios metodikos

  3. Prieš smurtą bet.

    Nenorėkit mamyčiukų,kurių pilna gatvėse ,galerijose ir t.t. Tegu vaikai auga iir pajunta kad yra ir nurodymai ir atsakomybė ir komandinis atsakingumas o ne tik paspardymas į kamuolį ! Tokie minkstakošiai ir verksniai gyvenime prapuls .Gaila kad nėr privalomos armijos ,ištreniruotų dar ne taip !

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.