Vytautas Strolia Italijoje startuoja sėkmingai

Italijoje vykstančiame Pasaulio biatlono čempionate Lietuvai atstovauja ir trys anykštėnai: Vytautas Strolia, Linas Banys ir Lukas Jakeliūnas.

Puikiai šiame čempionate dalyvauja Vytautas Strolia. Čempionatas prasidėjo mišrių estafečių lenktynėmis, kur Vytautas su Lietuvos komanda finišavo šešiolikti tarp dvidešimt septynių  komandų.

10 km sprinto lenktynėse tarp 107 dalyvių, Vytautas finišavo 28-as ir pateko į persekiojimo lenktynes. 12,5 km persekiojimo lenktynėse, šaudykloje prašovęs tris kartus, anykštėnas finišavo 31-as.

Čempionatas jau  įpusėjo vasario 19 d. laukia 20 km individualios lenktynės, o 22 d. vyrų estafečių lenktynės, kur Lietuvos komandos sudėtyje į startą stos ir kitas anykštėnas Linas Banys.

Nors Linas šioje komandoje jauniausias dalyvis, bet šį sezoną jis jau tris kartus puikiai pasirodė šioje rungtyje Pasaulio taurės etapuose.

Sėkmingai įveikus 20 km distanciją, Vytautas Strolia  iškovotų teisę startuoti 15 km bendro starto lenktynėse, kuriose gali startuoti 30 geriausių planetos biatlonininkų.