Vytautas Juozapaitis sakė, jog vengia dainuoti duetus su dukra

 Vakar Anykščių kultūros centre anykštėnai galėjo dalyvauti išskirtiniame koncerte.

Scenoje pasirodė Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, kartu su solistais Vytautu Juozapaičiu ir Ieva Barbora Juozapaityte. Klausytojai galėjo išgirsti klasikos šedevrais tapusių G. Verdi, G. Puccini, V. Bellini, Ch. Gounod ir kitų operų arijų programą. Kūrinius klausytojams pristatė V.Juozapaitis, kuris nupasakodavo vienos ar kitos arijos siužetą, todėl ir nemokantys italų ar anglų kalbos klausytojas galėjo suprasti apie ką ir dėl ko dainuojama. Daug komplimentų ir aplodismentų susilaukė jaunoji solistė Ieva Barbora Juozapaitytė. O štai jos tėvas V.Juozapaitis juokavo, kad tik ribotai gali kartu su dukra dainuoti, nes daugumoje operų ir operečių arijų vienaip ar kitaip nagrinėjamos meilės temos.

Koncertas tikrai buvo įspūdingas. Anykštėnai neliko skolingi atlikėjams, atsilygino ovacijomis ir gėlėmis. V. Juozapaitis kalbėjo, kad artimiausias toks koncertas – Panevėžyje. Taigi, kas nesuspėjo apsilankyti Anykščiuose, gali penktadienį vykti į Panevėžį.

Linas Bitvinskas

5 komentarai

  1. Nuostabus vakaras Anykščiuose…Likome sužavėti…

  2. Klūpėt turi tėvas konservatorius prieš tautą , o ne dukra.

  3. O kur salės žiūrovų foto

    ar tai paslaptis ?

  4. Koncertas nemokamas buvo??? O tai seimo nariai prisidurti prie savo minimalios algos negali

  5. Daug pasakojimų, mažai dainų. I B. Juozapaitytė nuostabi asmenybė, nekalbant apie balsą. P. Juozapaitis jau blesta …..

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.