Vytaras Radzevičius maitino anykštėnus

Per festivalį „Purpurinis vakaras“ prie puodų buvo galima pamatyti žurnalistą, sporto naujienų redaktorių, transliacijų režisierių, komentatorių, keliautoją ir dar visokiais talentais apdovanotą Vytarą Radzevičių.
Dainuvos slėnyje stovėjusioje palapinėje „Pasaulio puodai“ festivalio metu galima buvo nusipirkti ėrienos chašlamos ir jautienos sriubų. „Chašlama – armėniškas patiekalas, troškinys“, – sakė „Šileliui“ V. Radzevičius. Taip pat buvo galima paragauti jautienos čili ir charčio sriubų. Tiesa, šeštadienio vakarą V. Radzevičiaus darbui trukdė sportas, jis ieškojo, kaip suderinti prekybą maistu ir krepšinio rungtynių Lietuva – Rusija stebėjimą.
Paklaustas, ko pageidauja festivalio dalyviai V. Radzevičius sakė, kad sunku pasakyti. „Pirmąją festivalio dieną mieliau rinkosi charčio sriubą, o štai antrąją pageidauja armėniškos chašlamos“, – sakė V. Radzevičius. Lėkštė chašlamos kainavo 8 eurus, sriubos – po 6 eurus.
Vis dėlto V. Radzevičiaus funkcijos tik maitinimu festivalyje neapsiribojo – jis Anykščių kultūros centre moderavo pokalbį su aktore Kristina Kazlauskaite „Apie gyvenimo ir teatro žaidimus“.
V. Radzevičius geriausiai žinomas, kaip keliautojas, kartu su kolega Martynu Starkumi dalyvavo eilėje kelionių po įvairias šalis, o dabar ir pats verda tų šalių patiekalus.
Linas BITVINSKAS

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.