Vyro kūnas rastas 3 metrų gylyje (papildyta)

Ugniagesiai praneša apie nelaimę Nevėžos ežere.

Gegužės 19-ąją, apie 16.03 valandą gautas pranešimas, kad Skiemonių sen., Palionių kaime esančiame Nevėžos ežere nuskendo vyras. Atvykus ugniagesiams, vyro nesimatė. Atvykę narai, apie 15 m nuo kranto, 3 metrų gylyje rado vyro kūną.

Policija informuoja, kad nuskendo vyras (g. 1955 m.) gyv. Skiemonių sen., Katlėrių k. Atvykę narai kūną ežere rado ir iškėlė į krantą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

8 komentarai

 1. Uzuojauta sunui

 2. Prakeiktas ežeras. Jau trys nuskendo. Ir visi netoli. Keisčiausia kad buvo ne vienas,bet nuskendo. Tai kur buvo tie draugai kurie matė kaip žmogus skęsta! Ilsėkis ramybėje žmogau. 🙏

  • Rubykiu Branys

   Jei prieš plaukdami valtimi nemokate užsidėti gelbėjimosi liemenės ? Tai geriau įsikiškite pirštą sau į subinės skylutę ir likite krante ! Naudodami šį būdą – liksite gyvi !

   • Pritariu. Labai gaila kad kai ištinka nelaimė draugai papusto padus ir palieka žmogų mirti. Nes kiek žinau jie buvo tryse. Kaži sąžinė neuzgrauš dabar. Žinoma ne mums teisti. Aukščiausiasis atlygins.

 3. Tada draugų nerasta,draugai ,kai tau gerai!amzinatelsi , ilsėkis ramybėje

 4. Užuojauta Daliui

 5. Tik 15 metrų nuo kranto ir iš karto į 3 metrų gylį!? Kaip, kodėl, kas atsitiko? Juk ne su akmeniu ant kaklo kaip Veronika?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.