Vyriausybė karantiną pratęsė iki gruodžio 17 dienos

Karantinas Lietuvos Respublikos teritorijoje pratęstas iki gruodžio 17 d. 24.00 valandos.

Tačiau Ministrų kabinetas apsisprendė nuo gruodžio 10 dienos leisti lankyti muziejus ir galerijas bei bus leidžiama vykdyti į ekskursijas. Galios šie ribojimai: ekskursijas, kai jose dalyvauja ne daugiau nei 2 asmenys, išskyrus šeimos narius (sutuoktinį arba asmenį, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, vaikus (įvaikius), įskaitant asmens ir jo sutuoktinio arba asmens, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, nepilnamečius vaikus, tėvus (įtėvius), globėjus), ir užtikrinamos kitos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytos asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygos.

Toliau lieka galioti ankstesnio (lapkričio 4 d.) Vyriausybės nutarimo nuostatos, karantino laikotarpiu draudžiančios kultūros, laisvalaikio, pramogų įstaigų lankymą ir fizinį lankytojų aptarnavimą, išskyrus lankymąsi ir bibliotekose aptarnavimą,  užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Jei šalyje situacija negerėtų, Vyriausybė galėtų kitą savaitę apsispręsti ir priimti kitokį sprendimą.

5 komentarai

 1. Covid polka :)

  Oi kaip ačiū Vyriausybei
  Už tą karantiną!
  Iš tos laimės man net kiaušai
  Ėmė ir ištino.

  Man labiau skiepai patiktų
  Bet jie tik pas rusus…
  Kol iki mūsų daeis
  Nebegyvi būsim!

 2. Tautai neaišku...

  Kas žinote ar karantinas taip pat didina gimstamumą kaip elektros atjungimas, ar ne ? 🙂

 3. zmones mirsta,ir niekam nesvarbu,kad senai grieztint karantina reikejo,cia per toki karantina padetis nesikeis.

 4. Mano nuomone , žmonės jau įgavo imunitetą gazdinimams ir mažai kas kreipia dėmesį. Arba kreipe ,tik dėl akių. Niekam šitas gripas jau nerūpi. Kaip apserga , taip ir pasveiksta. Žinoma yra ir fanatikų , kaip be jų …DDD

 5. Labai džiaugiamės, kad Istorijų dvarelį su šeima galėsime apsilankyti per Kalėdas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.