Vyrai geria, vyrai gers, kol žemelė apsivers…

Žmogus važiavo dviračiu, todėl ir buvo sustabdytas. Jeigu būtų stūmęs dviratį, gal būtų ir prasistūmęs. Vyriškis paaiškino, kad geria antrą mėnesį, ir tiek. Nieko nuostabaus. Žinoma, iki absoliutaus promilių rekordo dviratininkui dar toli. 2009 m. sausio 1 d. Jakų žiede automobilį vairavusio vyro kraujyje rasta 6,82 prom. alkoholio. Patyrę policininkai tuomet manė, kad sugedo alkotesteris. Pasak medikų, alkoholio poveikis žmonėms skirtingas. Teoriškai 6 prom. alkoholio koncentracija organizme jau turėtų būti mirtina, tačiau ne tik lietuvaičiai, bet ir kitų šalių gyventojai vis gerina šios srities rekordus. Štai Bulgarijoje automobilio partrenkto 67 metų vyriškio kraujyje aptikta 9,14 prom. alkoholio. O labiausiai yra išgarsėjęs Lenkijos Makovo kaimelio gyventojas Andrzejus W., kurio kraujyje buvo 12,3 prom. alkoholio.

Alfa.

4 Komentarai

 1. vyrai gere vyrai gers, pasimaisius protui pasikars

 2. VYRŲ DĖMESIUI !

  Nuo šiol penio implantai – ranka pasiekiami ir dideli !!!

  Viena didžiausių pastarojo meto medicinos inovacijų – penio implantai. Chirurgas iš Los Andželo sukūrė tokį penio implantą, kurio dėka vyrai galės džiaugtis ilgesniu ir storesniu peniu už išties patrauklią kainą – vos 13 tūkst. dolerių. (Beveik 12 tūkst. eurų), rašo „Cosmopolitan“.
  Dr. James Elist savo išradimą pavadino „Penuma“ ir teigia, kad penio implantų dydžių pasirinkimas yra L, XL ir XXL, nes, kaip jis pat teigia, „niekas nenori mažo“.
  Maisto ir vaistų administracijos pritarimą jo išradimui „Penuma“ chirurgas gavo 2004 metais, o būdamas vienintelis gydytojas, kuris gali atlikti 45 minučių trukmės penio implantavimo procedūrą, jis naujais gabaritais jau „apdovanojo“ net 1,300 vyrų.
  Šiuo metu gydytojas bando gauti leidimą, kuris leistų parduoti „Penuma“ prietaisus kitiems medikams ir apmokyti juos, instruktuojant, kaip turi būti atliekama penio implantavimo procedūra.
  Įdomu tai, kad šiai operacijai ryžtasi ne tik tie vyrai, kuriems gamta pagailėjo. Penio implantų nori ir vyrukai, kurių penis yra didesnis už vidurkį. Jie gal ir džiaugiasi šiuo pokyčiu, tačiau vieno vyruko žmona teigia, jog seksas tapo skausmingesnis, o oralinis seksas absoliučiai sunkiai įmanomas dėl per didelio vyro lytinio organo.
  Šis penio implantas yra 95 proc. sėkmingas, o infekcijų ar kitų komplikacijų tikimybė yra be galo maža. Itin sudėtingų komplikacijų pasitaikė vos viena kita: implanto lūžis (2 iš 400 vyrų) ir implanto odos įplyšimai (4 iš 400 vyrų).
  Pati procedūra taip pat nėra sudėtinga: įsivaizduokite, kaip nuimant prezervatyvą jis išsiverčia į kitą pusę. Panašiai atrodo ir procedūros metu atstumiama penio oda, po ko seka penio implanto apvyniojimas aplink vyro organą ir pritvirtinimas prie galvutės.
  Taigi, drąsiai galime teigti, kad šiais laikais įmanoma viskas. Dabar ne tik vyrams bus sunku atskirti tikrą krūtinę nuo silikoninės, bet ir moterims teks gerokai nustebti vyro kelnėse radus tikrą „gigantą“.

 3. susidaro nuomone,kad valdzioje blaivus nevisprociai jau 30 metu,daug blogiau

 4. Lianko dar niekas neapdejo

  cia rimtai rekordas sumustas. Musu vyriams reikia pasistengti dar…)))

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.