„Vyninės“ naująjį vadovą savo kabinete priėmė meras Kęstutis Tubis

Šiandien Anykščių rajono savivaldybėje lankėsi ir su rajono vadovu susitiko „MV GROUP Production“ generalinis direktorius Algirdas Čiburys ir „Anykščių vynas“ gamybos direktorius Justinas Kanopa. Šio susitikimo tikslas, kaip sakė A. Čiburys, ne tik susipažinti, bet ir papasakoti apie jau nuveiktus darbus ir aptarti ateities bendradarbiavimo galimybes.

Anot A. Čiburio ir J. Kanopos, praėjusius trejus metus „Anykščių vynas“ intensyviai dirbo siekdamas gerinti produkcijos kokybę, megzdamas ryšius su užsienio šalimis, kuriose galėtų būti pardavinėjama Anykščiuose sukurta produkcija. A. Čiburio teigimu, artimiausiuose „Anykščių vynas“ planuose – ne tik augsiantys darbuotojų atlyginimai, bet ir gamyklos pastato sutvarkymas, jo pritaikymas į Anykščių rajoną atvykstančių turistų poreikiams.

Meras K. Tubis ir „MV GROUP Production“ generalinis direktorius A. Čiburys susitarė organizuoti dar vieną susitikimą, kurio metu bus aptartos galimybės atnaujinti Anykščių centre esantį „Anykščių vynas“ pastatą, prisidėti prie Anykščių rajone organizuojamų švenčių.

Anykščių r. savivaldybės informacija

5 Komentarai

  1. GRĄŽINKITE “VYNO ŠVENTĘ” ! VISA LIETUVA SUVAŽIUODAVO KADAISE.

  2. Simboliškai

    MG ir Komisaras. Daug bendro. Abu turtus susikrovė iš prekybos alkoholiu.

  3. duokit vyno ir švenčių

  4. ko??? vyno svenciu isinorejot??? uzmirsot kad karbovskis su zveryga mus visus uzkodavo?

  5. atsakyk ,ar pas tave savybledoj 250 valdininku ,o gamykloje tik 40 dirbanciu ir ar nesarmata ,kad tiek dirbanciu toki kieki islaikyti valdininkeliu

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.