Vyksta aktyvūs įvairūs pokalbiai

Jau kuris laikas su Anykščių rajono meru Kęstučių Tubiu susitikinėja rajono politikai, galintys pretenduoti į naujai formuojamą valdžią.
Iš dirbusių Administracijos vadovais tik Mindaugas Þiukas ir Vilius Juodelis nemato galimybės tas pačias pareigas užimti dar kartą.  
„Su manimi niekas nieko, tikrai, nešnekėjo. Apie pasikeitimus žinau tik tiek, kiek praneša žiniasklaida. Abejoju, ar iš viso apie tokius pasiūlymus kas nors galvoja“, – sakė M. Þiukas.
„Neplanuojam ir neketinam dirbti valdžioje. Mums kol kas situacija nepalanki. Aš tokių pasiūlymų neturiu“, – trumpai pakomentavo V. Juodelis.
Tuo tarpu dabartinė administracijos direktorė Veneta Veršulytė kiek susvyravo dėl savo griežto praėjusios savaitės sprendimo. To priežastis – konservatorių įkalbinėjimas pasilikti poste.
„Tai nuo penktadienio situacija nepasikeitė. Bandžiusiems perkalbėti atsakiau, jog pagalvosiu. Dabar partija turi kalbėti su meru, o kaip nuspręsime – kol kas neaišku“, – teigė jau pareiškimą išeiti iš darbo parašiusi administracijos direktorė.
Gana miglotai apie sugrįžimą į valdžią „Nykščiams“ kalbėjo ir Antanas Baura. Anykščių „valstiečių“ lyderis neslėpė, jog kalbėjosi su abejomis konfliktuojančiomis pusėmis, tačiau apie ką konkrečiai, nenorėjo atskleisti.
„Įvyko tai, kas įvyko. Bet darbai turi būti tęsiami. Apie įvairius pasiūlymus ir pokalbius nenoriu šnekėti. Turiu darbą ir kol kas sėdžiu savo kėdėje, – kalbėjo A. Baura. Politikas nenorėjo komentuoti ir vis artėjančios galimybės tapti Seimo nariu. Taip jau galėjo nutikti net du kartus – Jei Bronis Ropė būtų tapęs Ministru Pirmininku arba jei Stasys Jakeliūnas Finansų ministru.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.