Vyko tradicinis žiemos renginys

Anykščių kultūros centre kaip ir kasmet palydėti Senieji. Šį kartą kiek kitaip – pasirodė tik profesionalūs atlikėjai.

„Šiais metais nutarėme, kad koncertuos ne vietos scenos mėgėjai, bet garsūs šalies atlikėjai. Bilietus užsisakė ne tik anykštėnai, bet ir žiūrovai iš Utenos, Ukmergės, Kauno, Kupiškio, Rokiškio ir kitų miestų. Viskas kiek kitaip nei iki šiol, bet, manau, pasiteisino. Reikia ir kitaip…“, – sakė centro direktorė Dijana Petrokaitė.

Naujametinio koncerto klausėsi pilna salė, nors bilietų kainos – 12 Eur. Tiek pat kainavo ir pernai.

Koncertavo Neda Malūnavičiūtė ir „4Tango”.12 komentarų

 1. Gaila tik, kad aparatura tarybiniu laiku ir sroginejo (tikraja to zodzio prasme ) baisus garsai, kaip ir priklauso gudziam kaime, patyriau didziule geda pries kaimo svecius is kitu rajonu,
  Juokingiausia tai, kad koncertui bepasibaigiant garso operatorius siulesi pakeisti sudegusius laidus kurie dar vis naudojami nuo neatmenamu laiku.
  (nepaisant to, kad kulturos centro renovacija padaryta, visai tai situacijai randu tik tokius zodzius -“ cirkas isvaziavo klaunai pasiliko“

 2. Pirmi metai, kada buvo išeita iš provincialumo. Labai sveikinu kultūros centrą, buvo profesionalu, o dėl skonio nesiginčijama.

 3. aukščiausias lygis buvo pademonstruotas atlikėjų…… aparatūra genda ir koncerto metu, nebūkim niurzgliai…..sveikintina, kad kultūros rūmai eina teisingu keliu…SU NAUJAIS…

 4. Klausytoja Julita

  Koncertas tai, ko ir tikėjausi.Nepykit, bet šis koncertas išlavinto skonio ir aukštesnio kultūros lygio norintiems žiūrovams.Žinoma, kad niekada nepatiks tiems, kurie nori popso , suknelių kaip tortas, pageidavimų koncertuose skambančių dainų, daug bet kokių šviesų, trypenčių saviveiklininkų, „kaimo teatro“.Buvo džiugu, kad susirinko pilna salė.Vadinasi žmonėms reikia „kažko daugiau“. Valio organizatoriams.

 5. Pirma suzinok kas ir kaip-tada komentuok…..gudrutis!!!!

 6. Anykščiai

  Puiku, nuostabu, likau pakylėtas vienu laipteliu nuo kasdienybės.

 7. Labai noriu pasveikinti Anykščių kultūros centrą ir jų kūrėjus, kurie pastaruoju metu nebijo eksperimentuoti ir ieškoti naujų kultūros formų.Šis Naujametinis koncertas yra profesionalumo pavyzdys .Su Naujais, pakylėtais, darbingais 2018 šuns metais visam kolektyvui.

 8. Klausytojai Juditai: viena – Jums vertėtų lavinti savo rašymo įgūdžius, antra – nepainioti, nelyginti skirtingų meno formų vienas iškeliant, kitas žeminant, juk kiekvienai savo

 9. Bitei - kaimynas

  Tamsa neskiriate saviveiklos nuo meno formų.Saviveikla nėra priskiriama prie jokių meno formų, Saviveiklininkai gali sau po darbo šokti ir dainuoti savo malonumui ir niekas jiems negali uždrausti.Lipant saviveiklininkams į sceną būtina žinoti, kad už bet kokią pigią „chaltūrą“ jie turi būti atsakingi prieš žiūrovus. Žeminti saviveiklos neįmanoma arba kelti, nes joje dalyvauja tik mėgėjai, dažnai su meno formomis net nesusipažinę.Sėkmės Anykštėnams ir Anykščiams.

 10. Nieko gero!

 11. beveik viskas gerai ,reikia sedimas vietas perdaryt ,tik vaikams o vyrui sedeti neimanoma

 12. Anykštėnas

  Labai gražu buvo.Neprašovė šį kartą organizatoriai, sveikinu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.