VPS hostingas: kaip jis veikia, kada rinktis ir ką vertėtų žinoti?

Pirmojoje straipsnio apie Virtualaus privataus serverio (VPS) hostingo dalyje, aptarėme tai, kas yra VPS hostingas ir kokie jo privalumai. Šįsyk aptarsime svarbiausius ženklus, kurie kalba apie tai, kad reikia keisti savo turimą hostingo planą į kitą ir galbūt į VPS hostingą.

Pirmas ženklas, kuris kalba apie tai, kad jau atėjo laikas didinti turimus hostingo resursus yra pajautimas, kad Jums trūksta greičio. Pačioje pradžioje, kuomet svetainė yra tik starto pradžioje, Jums greičio užtenka net ir naudojantis Shared hostingu, kadangi svetainėje dar nėra tiek daug turinio bei internetinė svetainė neturi tokio didelio lankytojų srauto. Kada lankytojų srautas plečiasi bei didėja svetainės turinys, greitis po kurio laiko sulėtėja. Šis procesas neišvengiamas toms svetainėms, kurios naudojasi duomenų bazėmis. Taigi, jeigu jau pastebėjote, kad jūsų internetinės svetainės krovimo greitis per lėtas, atėjo metas ieškoti naujo hostingo plano, siūlančio žymiai daugiau resursų. Lygiai taip pat didėja ir svetainės srautas, žinoma, jums tai itin didelis pasiekimas. Tad reikia tuo džiaugtis ir keisti esamą planą.

Pastebimas išteklių trūkumas, kuris pasireiškia, kaip vis mėtomos serverio klaidos reiškia, kad jūsų internetinės svetainės informacija ir paslaugos nėra prieinamos nei lankytojams, nei klientams. Dažniausiai i bėda pasitaiko tuomet, kada naudojamas Shared hostingas, kadangi jūsų kaimynai taip pat naudojasi serverio ištekliais.

Saugumas – tai dar vienas itin svarbus faktorius, kuris skatina rinktis VPS hostingo planą. Bet koks išpuolis prieš jūsų serveriu besinaudojančio kaimyno svetainę, gali pakenkti ir Jums. Tad jeigu jūsų svetainė generuoja didelius klientų srautus, kaupia itin dideles duomenų bazes, verčiau nerizikuokite – rinkitės saugų VPS hostingo variantą.

Kartis galite pastebėti, kad naudojantis vienokiu ar kitokiu hostingo planu, jūsų galimybės yra labai suvaržytos . Naudodamiesi VPS hostingu, galėsite įsidiegti bet kurią programinę įrangą, kurio reikia svetainės optimizacijai.

Kaip išsirinkti geriausią hostingą?

Kadangi šiandien galime rasti ypač daug hostingo tiekėjų, tiek mažesnių, tiek didesnių įmonių, nuspręsti gali būti itin sunku. Prieš priimdami svarbų sprendimą, apsvarstykite šiuos niuansus:

1) Kokybiškas klientų aptarnavimas – tai itin svarbus veiksnys, bet kokiai sričiai. Be abejonės, ištikus bėdai mes kreipiamės į paslaugą teikiančios įmonės aptarnaujantį personalą. Tad žinojimas, kad savo srities profesionalai suteiks visą reikiamą pagalbą, greitai bei kokybiškai išspręs iškilusias bėdas, priverčia jaustis ramiau ir saugiau.

2) Kaina taip pat svarbus kriterijus, kuri lemia tai, ar rinksitės vieną ar kitą hostingo paslaugas teikiančią kompaniją. Geriausia pasiimti kelių kompanijų paslaugų kainų palyginimus ir apsvarsčius visus kriterijus pasirinkti optimaliausią variantą.

Taigi, rinkdamiesi Virtualaus privataus serverio (VPS) hostingo paslaugas, jūs gausite didesnius serverio resursus, geresnį greitį, duomenų saugumą ir patikimumą. Prieš pasirašydami sutartį, būtinai išstudijuokite sutartyje numatytas sąlygas ir kitus niuansus. Nepamirškite, kad mokėsite šiek tiek didesnę kainą nei Shared hostingo paslaugų, tad paslaugų kokybė ir sąlygos turėtų būti lankstesnės ir suteikti tam tikrą garantiją. Turėkite omenyje, kad jūsų svetainės turinys nuolat kinta ir reikalauja vis daugiau vietos, tad ieškokite tokių pasiūlymų, kurie jūsų nesuvaržys ir prireikus, bet kada leis pasikeisti jau turimą planą į tą, kuris padidins jūsų serverio resursus.

Daugiau informacijos: https://www.hostinger.lt/vps-serveriai

Vienas komentaras

  1. Turime pripažinti, jog gyvename technologijų amžiuje, tad informacinės sistemos griezia kone pirmuoju smuiku. Zmones ir paslaugas ir produktus renkasi internetinese svetainese, tad norint islikti patraukliam, nori nenori privalai taikytis prie rinkos iprociu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.