Vos dvejose gatvėse nubausta aštuonios dešimtys vairuotojų

Šiais metais Anykščių rajono policijos pareigūnai, rajono žiniasklaidoje nuolat informuodavo apie vykdomas prevencines priemones saugiam eismui užtikrinti bei dažniausius Kelių eismo taisyklių pažeidimus, daromus Anykščių mieste ir rajone.

Tačiau nedrausmingų vairuotojų, ypatingai Anykščių mieste, nemažėja. Jie ne tik pažeidžia Kelių eismo taisykles, bet ir sudaro daug nepatogumų, o kartais, ir avarinių situacijų kitiems vairuotojams. Labai dažnai pasitaikantis pažeidimas, kuris ypač piktina drausmingus eismo dalyvius,– automobilių statymas gatvėse, nepaisant horizontaliojo ženklinimo linijos. Daugiausia nusiskundimų pareigūnai sulaukė dėl M. Valančiaus ir Statybininkų gatvėse daromų pažeidimų.

Per šių metų 11 mėnesių Anykščių policijos pareigūnai M. Valančiaus gatvėje nubaudė 27 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, Statybininkų gatvėje – 53.

Policijos pareigūnai dar kartą primena, kad Kelių eismo taisyklių 150.7 punktas nurodo, jog sustoti ir stovėti draudžiama ten, kur tarp sustojusios transporto priemonės ir ištisinės horizontaliojo ženklinimo linijos (bortelio) mažesnis kaip 3 m atstumas. Administracinių nusižengimų kodekso 417 straipsnio 2 -je dalyje numatyta, kad sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti, sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, važiavimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose pažeidimas užtraukia baudą vairuotojams nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.

16 Komentarai

 1. Statybininku gatveje kiemai matet kokio dydzio ? kur zmonem statyti tas masinas ? gal i namus parsivaryti ? :DD projekto reikia pozemines ar 2 aukstu stov aiksteles ir neereiks statyti prie kelio 😀

  • Ar ten gyvena vien tik idiotai? Pirma nusiperka masina ir tik tada galvoja kur ja laikyti?

   • aha ,visiski idijotai.. kaip jie nesupranta, kad gyvenant statybininku gatveje, negalima turet masinos!

    • Atsirado genijus. O kas bus kaltas kai noresi fura prie namu laikyti? Vel Landsbergio kalte bus, kad pavoge masinu aiksteles? Tuo ir skiriasi zmogus nuo bezdziones, kad jis sugeba planuoti i ateiti.

     • Tai zmoguj i darba taxi vazinet?

     • Nebutinai. Gali ir pescias vaikscioti, su dviraciu vaziuoti. Gali ir persikraustyti, gali automobili laikyti uz keliu kilometru. Jei nori tureti automobili ten kur jo neimanoma laikyti, tegul bendrai susikooperuoja aiksteles irangimui. Ar tau patinka homo sovieticus mastysena – apsiksiu kitam galva, kad tik man geriau butu?

 2. Ar jie nesupranta , kad turint mašiną , Statybininkų gatvėje jau neturi teisės gyventį . Kaip nedaeina – važiuok dviračiu ir jį laikyk prieškambaryje , arba naudokis viešuoju transportu ……….

 3. nereikia verkt kai patys issirinkot mentus i vadzia

 4. Gyventoja be mašinos

  Mašinos gatvėse ,o garažai tušti. Nes ten toli eiti,galėtu kas turi garažus ten pasistatyti būtu mažiau gatvėse bet………

 5. tegul saugo garazus pareigunai,kuriuose stovetu visu zmoniu masinos 😉

 6. EMIGRANTAS UK

  KAIP NORESIU TAIP STATYSIU MAN TIE POLICININKAI MANES NEGASDINA VISAI SU TOM JUOKINGOM BAUDOM KAI PATYS NETURI IS KO SUSIMOKETI TAI IR AISKINA KITIEMS OJ OJ OJ….

  • Emigrantas NO

   Pritariu. Man dalampacki tos baudos .Parkuoju masina prie laiptines iejimo ant bobuciu geliu darzelio.Man px,svarbu maziau vaikscioti reike.

 7. reikia juk paremti ubagu valstybe

 8. jo jo debilai

 9. o tokiems gaideliams , pažymėjimus visai atimti

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.