„Volvo“ kelionę nutraukė stirna

Šiandien, sausio 16 dieną, apie 17 valandą 30 minučių, kelyje Anykščiai – Troškūnai įvyko avarija.

Nuo Troškūnų pusės Anykščių link „Volvo“ važiavusi moteris ties Girelės kaimu (netoli Latavos piliakalnio, maždaug 9 kilometrai nuo Anykščių) neišvengė susidūrimo su stirna. Pasak moters, nors greitis ir nebuvo didelis, ji nesugebėjo sustabdyti prieš ant kelio iššokusį gyvūną. „Per kelią netikėtai šoko stirna, ji spėjo peršokti, ėmiau stabdyti, bet tuo metu kaip tik iššoko antra, kuri ir atsitrenkė į automobilį“, – „Nykščiams“ pasakojo moteris.  Stirna nuo smūgio žuvo vietoje. Automobiliui iš pirmo požiūrio didesnės žalos nepadaryta – sulaužytos grotelės, kai kurios plastikinės bamperio detalės. Iškviesti policijos pareigūnai į įvykio vietą atvyko maždaug po 10 minučių. Paklausti, ar dažnai tenka vykti į avarijas, kurias sukelia laukiniai gyvūnai, policininkai tvirtino, kad labai dažnai. Pasak policininkų, stirnos yra pagrindinė tokių avarijų priežastis.

Beje, tai jau nepirma stirna, nutrenkta automobilio šiais metais Girelės kaimo teritorijoje. Medžiotojai tvirtina, kad pernai šioje vietoje medžioklės plotą turintis būrelis sumedžiojo penkias stirnas, o po avarijų prie kelių „susirinko“ šešias.

Kaip pavojingas vietas, kur gresia susidūrimai su gyvūnais, vairuotojai mini kelius į Kurklius, Gečionis ir Čekonis.

Linas BITVINSKAS

 

28 komentarai

 1. Ar čia normalu dėti partrenkto gyvūno nuotraukas visais rakursais?

  • visai ne. Netinkama save ir skaitytojus gerbiančiam.
   Gal pasitaisys ?

   • tegu deda. as turiu laikrasti kai draugelis zuvo, tai visas veidas kruvinas matosi foto, ir kas cia tokio? ko cia trydalioti? turetu ir zmones deti, tada nors butu idomu laikrascius skaityti.

  • Nėra ko čia aikčioti !

   Viskas čia gerai. Visi, nuo vaiko iki seno turi žinoti, kokie pavojai tyko naktį kelyje ir dėl nesaugaus greičio, ir dėl žvėrių, ir kaip atsargiai reikia važiuoti. Tokia informacija labai svarbi ir reikalinga. Ačiū redakcijai už gerą realistinį reportažą.

 2. Manau šiuos straipsnius skaito ir nepilnamečiai, nelabai gražu ir adekvatu dėti sulaužyto ir kraujuoto gyvūno nuotraukas, jų atžvilgiu. O ir šiaip, kam iš viso jas dėt? Tai gal tada galima ryškesne raiška? iš arčiau? parodykit kur kas lūžo stirnai? Geriau jau būtų straipsnis su asociatyvia nuotrauke nei su partrenkta stirna ir mente fotografuojančia su telefonu prieš mašinos įjungtas šviesas. Super!

 3. Labai gerai. Tegu pamato kokia maža stirna kokiu problemų gali pridaryt

  • Miškininkas

   Pala, tai kad problemos stirnai padarytos. Ar aš klystu?

   • NU!!! VAJATAU KOKIŲ PROBLEMŲ MAŽA STRINA GALI PRIDARYT, NET GI PLASTMASINES GROTELES APLAUŽYT!!! PSIO, MAŠINĄ METALO LAUŽAN!

   • nesupratai komentaro esmes, skaityk tarp eiluciu

    • Manau komentaro esmė gan aiški ir tiesmukiška, tad ieškot tarp eilučių kažko ko nėra, yra nereikalinga.

     • esmė : tiesiogiai nukentėjo du Pasaulio sutvėrimai t.y. miško gyvūnas žuvo, o žmogus patyrė stresą dėl įvykio. Dėl nevisai etiško nuotraukų publikavimo iš įvykio vietos nukentėjo dar daug jautrios sielos portalo skaitytojų, kurie nebuvo įspėti apie galimą sukrėtimą, žiūrint į publikuojamas nuotraukas.

 4. Pensininkas

  Va, raudonas radyklas nujeme, ir vairuotaja negalėja dešnėn pasukt.

 5. jei neturite ka rasyt,geriau nerasykit visiskai,nei teplioje visokias nesamones.

 6. Pochui ta stirna,grateliu gaila.

 7. vargse moteriske, salia nuostolio dar ir bauda prisabacins uz kazkokius nesaugius greicius, ar seip uz belekokias skraidancias lekstes….

 8. vairuotojas

  toje vietoje turi būti kelio ženklas ,,žvėrys,, ,kodėl apie tai neužsimenama? reikėjo važiuoti atidžiau ! gaila nekalto gyvūno už vairuotojos neatsargumą teko paaukoti žvėrelio gyvybę…

 9. Tenai isoko per kelia stirna. Gerai, kad ant 80 leidau. Ten visa laika zverys laksto. Briedziai eina. O zenklo Atsargiai Zverys nemaciau. Galetu kelinykai pastatyti toki zenkla.

 10. As kai vaziuoju per miska tamsiu paros metu tai signalizuoju garso signalu ir sviesom mirksiu , tai visus zveris isbaidau ir man neteko ju net matyt .

 11. Daznai buna jai viena isoko ,isoks ir kita,tad budrumo daugiau

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.