VMI padėka gyventojams – pagalba turgaviečių lankytojams registruojant kvitus žaidime

 

 Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad šią savaitę VMI organizuojamame Kvitų žaidime dalyvaujantys Lietuvos gyventojai sulauks išskirtinio dėmesio – įvairių miestų turgavietėse VMI darbuotojai ne tik primins apie šiuo metu vykstantį žaidimą, jo taisykles, bet visiems norintiems padės užregistruoti ir už tik ką įsigytas prekes gautus kvitus. Šiuo metu Kvitų žaidime gyventojai užregistravo daugiau nei 1,2 mln. kvitų, iš kurių beveik 250 tapo laimingais – laimėjimų prizinis fondas viršijo 70 tūkst. eurų. Panevėžio ir Utenos apskrityse atitinkamai jau yra 7 ir 10 Kvitų žaidimo laimėtojų.

„Minėdami savaitę „be šešėlio“, visos VMI vardu norime padėkoti gyventojams, kurie kasdien prisideda prie šešėlinės ekonomikos mažinimo ir skaidrios visuomenės kūrimo. Vienas tokių būdų – kvitus už įsigytas prekes turgavietėje ar įvairias paslaugas registruoti Kvitų žaidime. Simboliška ir tai, kad šiuo metu Kvitų žaidime gyventojų užregistruotų kvitų skaičius artėja prie 1,3 mln. – būtent tokia Pridėtinės vertės mokesčio suma eurais per pirmus keturis žaidimo mėnesius buvo papildomai deklaruota vien viešojo maitinimo sektoriuje.“, – sako Panevėžio AVMI viršininkas Aldas Skvarnavičius.

Per pirmąjį Kvitų žaidimo pusmetį gyventojai dažniau registruoja kvitus už paslaugas, todėl šią savaitę įvairiuose Lietuvos miestuose VMI darbuotojai atvyks į turgavietes ir ne tik suteiks visą aktualią informaciją apie vykstantį žaidimą, bet ir padės gyventojams užregistruoti už prekes gautus kvitus čia ir dabar. Panevėžio ir Utenos centrinėse turgavietėse Panevėžio AVMI darbuotojai lankėsi šiandien.

„Dėkojame ir prekybininkams, kurie savo ruožtu žaidimui tinkamus kvitus išduoda ir neprašomi, netgi paragina žmones dalyvauti bei laimėti prizus. Tai dar vienas svarbus žingsnis mažinant šešėlinės ekonomikos mastus“, – sako A. Skvarnavičius.

Panevėžio AVMI darbuotojai konsultacijas, kaip tinkamai užregistruoti fiskalinius kvitus žaidime, šiandien teikė centrinėse turgavietėse Panevėžyje ir Utenoje. Kituose Panevėžio ir Utenos apskričių miestuose Inspekcijos darbuotojai taip pat atvyks pabendrauti su mokesčių mokėtojais. Pilną sąrašą su konkrečiomis „susitikimų“ vietomis, datomis ir laiku galite rasti VMI svetainėje adresu: https://bit.ly/2LiO6hy.

Primename, kad žaidime dalyvauti galima registruojant tik fiskalinius kasos aparato kvitus. Toks kvitas apačioje turi Fiskalinį logotipą, kurį sudaro trijų raidžių „LTF“ derinys. Be to, fiskalinių kasos aparatų kvitų pavyzdžius ir visą aktualią su kvitų žaidimu susijusią informaciją galite rasti internete, adresu kvituzaidimas.vmi.lt.

  • Šiuo metu VMI Kvitų žaidime gyventojų užregistruotų kvitų už paslaugas – apie 60 proc., už turgavietėse įsigytas prekes – 40 proc.
  • Jau paskelbta 240 savaitinių Kvitų žaidimo laimėtojų, kurie gavo 200 eurų prizus ir 5 mėnesinio prizo laimėtojai, savo pinigines papildę po 5000 eurų. Šiandien (antradienį) vakare bus paskelbtas dar vienas laimingųjų savaitės prizo laimėtojų dešimtukas.
  • Per pirmus keturis žaidimo mėnesius, vien viešojo maitinimo sektoriuje Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) skaičiuojama 1,3 mln. eurų daugiau.
  • Gyventojų pranešimai: lyginant su praėjusių metų sausio-gegužės mėn. iš VMI šiais metais jau sulaukė 25 proc. daugiau pranešimų dėl galimai pastebėtų pajamų neapskaitymo atvejų.
  • Panevėžio apskrityje Kvitų žaidime jau yra 7, o Utenos apskrityje – 10 laimėtojų.

Rita Skavičienė

3 Komentarai

  1. Atėjo laikas ir netgi privaloma turguose gauti čekius,kuo skiriasi nuo parduotuvių….

  2. neregistruokite jokių čekių, nėr ko remti represines institucijas. Stambiam verslui visi keliai ir niekas jų šešėlių neieško, bet visus velnius nuleidžia ant smulkių įmonių ir patentininkų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.