Vladislavas Preidys: „Pastatą tereikia padažyti, o teritoriją kapitaliai suremontuoti“

Įsibėgėjanti vakarinės Anykščių dalies gatvių rekonstrukcija neišvengiamai palies ir autobusų stotį. Jog ji jau seniai laukia renovatorių, patvirtino ir UAB „Autovelda“ vadovas.
Direktoriaus teigimu, labiausiai klysta tie, kurie galvoja, jog autobusams ir keleiviams skirtą erdvę galima dar kažkiek suspausti kaip tai padaryta Antano Vienuolio gatvėje. Jei taip nutiktų, V. Preidžio teigimu, didieji sunkiai ne tik beįvažiuotų, bet nebeturėtų, kur stovėti.
„Stotis gi ne mano – savivaldybės. Kol kas jie nieko nesako, tai neturiu teisės prašyti ar reikalauti. O ateityje matysime. Aišku, būtina kapitaliai sutvarkyti aplinką. O čia jau investicijos didelės. Mano manymu, pastatas tvarkingas, švarus – negriausi gi. Padažyti tik reikia, bet kol dulkės eina, dar nedažome. Teritorijoje reikia trinkeles pakeisti, gal dar asfaltą, įvažiavimo bortus ir viskas. Kai kam gal atrodo, kad galima čia pataupyti ir sumažinti aikštelę. Bet kad ji ir taip maža – viso labo tik apie 30 arų. Atmesk žaliąsias vejas, tai telieka 20 arų. O autobusams tenka stovėti ir po kelias valandas. Jų gi nepaliksi gatvėse. Visi privalo čia stovėti“, – teigė ilgametis anykštėnų vežėjas.
UAB „Autovelda“ pastoviai kritikuojama dėl prasto keleivių aptarnavimo. Tačiau jau kuris laikas įmonė veža kone pigiausiai regione.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.