Vizitavo Troškūnus

Vakar rajono valdžia susitiko su Slaugos ligoninės darbuotojais.
Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis drauge su Savivaldybės administracijos atstovais, Savivaldybės ligoninės ir Savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro vadovais susitiko su darbuotojų bendruomene. Susitikimo metu buvo atsakyta į darbuotojams iškilusius klausimus, dar kartą priminta apie jų laukiančius pasikeitimus.
Lygiai po mėnesio troškūniečiai pereis į Anykščių savivaldybės ligoninės jurisdikciją. Nors pranešama, jog valdžios pasikeitimas vyksta sklandžiai, tačiau policijoje su minėtu procesu sietinas mažiausiai vienas pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vizito Troškūnuose metu Savivaldybės meras K. Tubis taip pat apsilankė visai neseniai renovuotame Anykščių kultūros centro Troškūnų skyriaus pastate, kartu su renginių organizatore Jolanta Pupkiene ir miesto seniūnu Antanu Jankausku apžiūrėjo pastato vidų ir išorę, aptarė tolimesnes pastato tvarkymo galimybes. K. Tubis taip pat užsuko ir į Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos Troškūnų filialą, kurio pastate šiuo metu yra vykdomi vidaus remonto darbai.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.