Visuomeninis rinkimų komitetas prisistatė solidžiai

Sausio 22 dieną Anykščių kultūros centre visuomenei prisistatė visuomeninis rinkimų komitetas „Kęstučio Tubio sąrašas „Anykščių krašto labui“.

Jeigu iki šiol K.Tubį oponentai bandė vaizduoti kaip vienišą politiką, tai dabar turėtų prikąsti liežuvius, nes pilna Kultūros centro salė liudijo, kad bendram darbui susibūrusi labai rimta komanda, gerokai pranokstanti esamų politinių partijų pajėgas rajone. Mokytojai, gydytojai, verslininkai ir šiaip įvairių profesijų atstovai teigė susibūrę į komitetą dėl vieno tikslo – dirbti Anykščių krašto labui. Tą pabrėžė ir Kęstutis Tubis, pristatydamas komitetą. „Iki rinkimų liko 40 dienų, norime dirbti ne partijos ar grupės asmenų labui, bet Anykščių krašto labui“, – teigė K.Tubis.
50 komiteto žmonių buvo pristatomi grupėmis, galiausiai ant scenos buvo pakviestas pirmasis sąrašo dešimtukas. Šie žmonės kalbėjo apie save išsamiau, ypač jautrią kalbą pasakė gydytoja Viktorija Noreikienė, kuri teigė, kad sprendimas persikelti į Anykščius buvo teisingiausias sprendimas gyvenime ir geriausia dovana, kurią ji galėjo padovanoti trims savo vaikams.
Kandidatus ant scenos kvietė Kultūros centro režisierius Jonas Buziliauskas, kuris pats yra pirmajame komiteto dešimtuke. „Sąrašo numeris 3, aš jame trečias, rinkimai vyks kovo 3 dieną. Aš Anykščiuose tik 5 metai, kitos valdžios nemačiau, tai man šita – pati geriausia”, – juokavo režisierius.
Anykštėnas Gerimantas Kaklauskas uždavė vienintelį klausimą. “Kristina Beinorytė jau taip seniai yra laikinoji vadovė, kad gal ir pensiją išeis būdama laikinąja. Ar ne laikas jai tapti direktore?”, – klausė juokaudamas G. Kaklauskas. K.Tubis taip pat juokaudamas atsakė, kad jai direktorės karjera “nesišviečia”, nes greitu laiku iš motinystės atostogų grįš direktorė, kurią ji pavaduoja.
Plačiau – “Šilelyje”
Linas BITVINSKAS

30 komentarų

 1. seniūnijai buvo įsakyta atvežti dešimt žiūrovų?

  • Per Klausučių ulytėlę

   Per Klausučių ūlytėlę
   Čiū drū dralialia
   Baura tempia Vaiginėlį
   Vai ku kū, oi lylia

   Eiki tu Daly į merus
   Čiū drū dralialia
   Būsi liokajum Terbauskio
   Vai ku kū, oi lylia

   Susimovei ligoninėj
   Čiū drū dralialia
   Tinki sužlugdyt rajoną
   Vai ku kū, oi lylia

   Negailės Terbauskis eurų
   Čiū drū dralialia
   Kad pagadint Tubiui nervus
   Vai ku kū, oi lylia

   Neisi pėsčias į bažnyčią
   Čiū drū dralialia
   Pakinkysma tau telyčią
   Vai ku kū, oi ly lia.

   Va tokie tau bus rinkimai
   Čiū drū dra lia lia
   Jau dabar net juokas ima
   Vai ku kū, oi lylia

 2. Bum bum tararai

  Vaiginpolkė

  Išrinks meru Vaiginioką.
  Išrinks meru šį senioką.
  Išrinks meru jobšikmat!
  Jei ne šiemet – kitamet.

  • Atkreipkite dėmesį į sutapimą: Yra du „verksniai – nuskriaustieji“ tai Paksas ir Vaiginas. Vienas žliumbia be prezidento posto, kitam nors jau Anykščių rajono mero krėslą duok – niekaip eiliniu senioku būti negali.

 3. G e r ų naujienų kanalas

  Teisingai parašei Linai, kad teigė susibūrę į komitetą dėl vieno tikslo.
  Kaip savo noru jie susibūrė buvo matyti iš vakarykščio renginio. Kiek kandidatų net neatvyko prisistatyti? Kodėl? Visi žinome, kad daugeliui buvo gėda, o į sąrašą pateko po spec. priemonių panaudojimo.

  • Pasidomekit, kokios specpriemones buvo taikomos tiems, kas nesutiko eiti i sarasa: kompromatas ir is darbo lauk.

 4. Oglasitie, prašau,

  konkrečiau ir su pavyzdžiais,kaip valdiškose įstaigose reikėjo surasti kandidatus, surinkti sąrašus su pavardėmis ir telefonais „palaikančių“ ir balsuosainčių už komitetą darbuotojų vardinius sąrašus su jų telefonų nr. ir kaip buvo „paprašyta “ surinkti klausytojus į salę, nu bais interesna. Dėkavojam.

 5. suvaryta visa savivaldybė

 6. Demokratija nekvepia

  Baikit juokus, kur tas solidumas ?… Žmonės suvaryti per nevalią, o daugelio kalbėtojų gėda klausytis, toks įspūdis kad jie visai nesiorientuoja kur pakliuvo ir ką turėtų daryti !

 7. Ne tik seniūnijoms liepta žmonių surinkti bet ir kitoms įstaigoms, mat ponas meras bijojo, kad nieko žmonių nesusirinks

 8. O….
  Vaigino komanda pradėjo skaityti „Nykščius“.

 9. cha cha cha valstiečiai, liberalai ir socdemai tikisi laimėti plukdydami savo pinigėlius per drumzlinos anykštos vandenis. bet kad per šoną teka upelis, miesto beveik nepasiekia. Matyt, komitetas labai maišo partiniams susitarimams, labai….

 10. kas tokie nusišnekėjo ir kas driso ant scenos užlipti?

 11. to demokratija........

  manes nei vare,nei kas prase,nuejau paklausiau ir nieko neatsitiko. Dar iki rinkimu yra laiko tai uzgirsime visko.. Eisiu i visus susitikimus ir tada vertinsiu. Jau seniai nusprendes,kad balsuosiu uz ta pacia komanda ir ka man…… jau si komanda isibegejus tegul dirba toliau,o kad norisi ir kitiems tai faktas.to komentatoriams

 12. Ar komitetas susimokėjo už salės nuomą?

 13. po vakar dienos pakeičiau nuomonę – balsuoju už šitą superinę komandą, Tubis laimės

 14. Komanda tikrai gera, man irgi patiko, o kas svarbiausia nebuvo to įprasto nepasitenkinimo šnypštimo ir kitų menkinimo. Normalūs žmonės, be pompastikos.

 15. Puiki komanda. Vakar galutinai įsitikinau – tik už merą K. Tubį. Pats balsuosiu ir kitus agituosiu.
  Dėkui už vakarykštį renginį – pristatymą, širdis džiaugėsi: patikimi, patyrę, sąžiningi, norintys ir galintys dirbti. Partizano Kadžionio žodžiais – sąraše Nr. 3 Dievo palaiminti žmonės.
  Už gerbiamą K. Tubį ir jo komandą, už Anykščius.

 16. Tik už grb.Tubi !!

 17. visgi gerbsiu ir skaitysiu ta spauda kurioje komentarus spausdins pasirase varda ,pavarde arba elektronini pasta.Uzkniso kai kuriu komentatoriu sapaliones.ACIU JEI NESAMONIU NELEIDZIAT ,TRINKIT IR TIK TRINKIT

 18. Susiburkim ir prabalsuokim už mūsų protų protą N. Pranckevičienę.

 19. Čia komedija

  Čia UAB o ne komitetas. Juos vienija valdiško darbo jiems, jų vaikams, giminėms ir saviems eks policininkams interesai. Toks darinys niekada nedirbs kitų labui.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.