Viskas įmanoma vienu brūkštelėjimu…

Zentangle, kurį lietuviškai pavadinome Dzen raizgymu, – pasaulyje žaibiškai iš populiarėjęs meditacinio meno metodas. Šį atpalaiduojantį būdą pasikartojančiais raštais kurti nuostabius paveikslėlius sukūrė menininkai Rickas Robertsas ir Maria Thomas. „Smegenų joga“ vadinamas dzen raizgymas skelbia saviraišką ir kūrybinę laisvę.
Vasario 19 d. Debeikių bibliotekoje vyko Dianos Šermukšnienės „Dzen raizgymo“ technika edukacija. Diana papasakojo, kada susidomėjo dzen raizgymu, parodė savo pirmuosius darbus, sakė, kad šiam piešimui taisyklių nėra, tik tereikia juodo gėlinio rašiklio ir balto popieriaus. Mus dar nustebino, kad kuriant piešinius nenaudojamas trintukas.
Visiems Diana jau buvo paruošusi ruošinukus užbaigti patiems atviruką. Edukacijos metu mokėmės piešti įvairius ornamentus ir juos jungti į piešinį. Visi nutilome ir pradėjome piešti: raizgyti taškiukus, apskritimus, brūkšnelius ir įvairias figūras. Pasinėrėme į raizgymo meno džiaugsmą ir kūrybiškumą.
Piešimas mums visiems suteikė savirealizacijos džiaugsmą, ramybę, gerą nuotaiką, sumažinome stresą, pamiršome visus rūpesčius.
Edukacijos pabaigoje pasivaišinome kava ir arbata, pasidalinome gerais įspūdžiais.
Visi labai dėkojame Dianai už mielą ir šiltą edukaciją.

Ingrida Markuns

3 komentarai

  1. gražu

  2. Labai gera joga

    Ant faneros paveikslelius deginti su aparatu. Relaksas ne tas zodis. Tik tu aparatu neber, bet as dar turiu

  3. Labai gerai galva prasviesina ir nuramina mezgimas. Kam patinka-zvejyba.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.