Visiška anarchija

Jau metai, kai VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ neturi nuolatinio direktoriaus. Laikinai „siaurukui“ vadovaujantis Vismantas Užalinskas, įmonės dalininkams nepateikia jokių ataskaitų, sėkmingai teismui skundžia jam skirtas dvi nuobaudas ir toliau dirba. Iškrapštyti laikinojo nesiseka nei anykštėnams nei Susisiekimo ministerijai.
Šiandien Tarybos posėdyje pritarta sprendimui įgalioti savivaldybės atstovą vykti į visuotinį dalininkų susirinkimą. Tačiau meras Kęstutis Tubis informavo, jog susirinkime nebus tvirtinama „siauruko“ veiklos strategija ir sprendžiamas V. Užalinsko klausimas – laukiama, kokį žodį tars teismas.
„Buvau susitikęs su viceministru Pauliumi Martinkumi, pranešiau, jog Vismantas Užalinskas neatlieka pareigų -nepateikė ataskaitų nė už vieną praėjusių metų ketvirti. Tai viceministras jau buvo susitikęs su Gintaru Šileikiu ir ketino jam laikinai pavesti eiti direktoriaus pareigas. Tačiau persigalvojo – nenori spręsti personalo klausimo, kol nėra teismo sprendimo“, – sakė K. Tubis.
Konkursą direktoriaus pareigoms Þydrūnas Kvedaras laimėjo vasaros pabaigoje, o dirbti turėjo pradėti nuo rugsėjo. V. Užalinskas iš karto pateikė apeliaciją ir įrodinėja, jog konkurso nugalėtojas turėjo būti kitas asmuo. Jo teigimu, Þ. Kvedaras nemoka anglų kalbos.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.