Visi – į rinkimus, visi – prieš Tubį?

Sekmadienį vyks antrasis balsavimo turas dėl mero posto. Mandatus į rajono tarybą pasidalinusios partijos išreiškia palaikymą vienam arba kitam kandidatui, tiksliau vienam.

Daugiausiai mandatų išsidalinusios partijos aiškiai teikia pirmenybę vienam kandidatui. Liberalai ir „valstiečiai“ jau aktyviai dirba tam, kad būtų išrinktas Sigutis Obelevičius, socialdemokratai – ne tokie aktyvūs. Socialdemokratų lyderis Dainius Žiogelis „Nykščiams“ sakė, kad ir jų partija nubalsavo, kad palaikys S. Obelevičių.

„Kodėl, sakot, kad visos partijos palaiko?“ – nustebo Darbo partijos lyderis Ričardas Sargūnas.
„Jie ten (turimos omenyje liberalų, konservatorių, „valstiečių“ ir socialdemokratų partijos – red.past.) seniai susibendravę, į mus nesikreipė, tai mes, ko gero, palaikysim Kęstutį Tubį“, – sakė R. Sargūnas, kad nebūtinai jų partija elgsis taip, kaip susiklostė partinė opinija.
Reikia priminti, kad K. Tubio komitetas, konservatoriai ir socialdemokratai rajono taryboje turės po 5 mandatus, liberalai ir „valstiečiai“ – po 4, Darbo partija – 1. Vienas mandatas K. Tubio komitetui ar konservatoriams prisidės priklausomai nuo to, kas laimės mero rinkimus.

NYKŠČIAI

 

55 Komentarai

 1. O kam Darbiečių balsas įdomus ? :DDDD Už tai niekas su jais ir nekalba 😀

  • Leonas Alesionka

   Gerbiami Anykščių krašto rinkėjai. Kai kurie anoniminiai komentatoriai, akivaizdžiai su “konservuotų kregždžių” kvapeliu, jus klaidina rašydami, kad aš neva balsuosiu Anykščiuose už K.Tubį. Jie pastoviai įkyriai taip kartoja. Tai netiesa! Ne todėl, kad aš negerbčiau Jūsų mero.
   Paaiškinu, kad mano gyvenamoji vieta nėra Anykščių rajonas ir todėl aš rinkimuose Anykščių rajone nedalyvauju . Štai kodėl aš, net labai norėdamas, negaliu balsuoti nei už Kęstutį Tubį, nei už Sigutį Obelevičių. Nesuprantu, koks čia konservatorių mylėtojų tikslas jums meluoti ir jus klaidinti? Patarčiau tokių neįleisti į valdžią – jiems gi nėra nieko švento ir padoraus. Sugeba tik dergti ir šmeižti. Nepasiduokite provokacijoms. Purvas neprilips.
   Savo nuomonę apie rinkimus ir abu kandidarus aš išdėsčiau interviu “Nykščiams”. Rasite ir “Šilelyje”. Kam įdomu – prašau susipažinti: http://nyksciai.lt/leonas-alesionka-i-politika-zvelgia-nesupanciotas-partiniais-interesais
   Nesiblaškykite! Linkiu Jums sėkmės išsirinkti geriausią!

   • Leonas Alesionka, P.S.

    Gerbiamieji, visos tos pasakos, apie neva partijose nubalsuotus nutarimus ką remti ir prie ko jungtis yra grašio vertės. Tik Rinkėjas! Tik jo didenybė Rinkėjas nurodys jums į kurį Merą remtis ir prie kurio, kaip lianoms prie galiūno ąžuolo, jungtis. Ir pabandykite jūs Rinkėjo negerbti! Pabandykite jo valios nevykdyti.! Tokius žmonės per artimiausius rinkimus taip šluos iš politinio gyvenimo, kaip Vilnius iššlavė lauk socialdemokratus iš savivaldybės tarybos, Su pačių jų lyderiu. Nei vieno mandato!!!
    Nesiskaityti su žmonių valia, rodyti savo kaprizus ir ambicijas gali tik politiniai savižudžiai. Taip kad visi Lukai, Dainiai, Daliai, Antanai, Sigučiai, Kęstučiai ir kiti – jūs ne dygliakiaulės ir savo ambicingų dyglių nedemonstruokite. Sekmadienį žmonės jums pasakys kokį išsirinko lyderį ir su kuriuo jūs privalėsite dirbti Anykščių rajono labui.

   • Tu Leonai pasidarei toks melagis, kaip Tubis. Iš kur žinai kad komentarus rašo konservatoriai? Ar kaip pats sakai su kregždžių kvapeliu. Aš esu “su rožės kvapeliu” bet esu prašęs daug komentarų kuriuose demaskavau Tubio melagystes.

    • O kodėl tau atrodo, kad “Kregždės su kvapeliu” yra konservatoriai? Kvepėk tamsta kuo tik nori. Svarbu, kad nesmirdėtum. Ir kitus “demaskuodamas” netaptum lygiu tokiam “pagiežinskui”. Linkiu sėkmės. 🙂

     • Ir dar aš pilis stačiau, valgyklas supirkinėjau, a ne? Ar dar manęs šioje veikloje nedemaskavai? 🙂 🙂 🙂

  • RINKIMINIAI ŠŪKIAI

   LIETUVA LIETUVA
   BE KONSERVŲ BŪK LAISVA! 🙂

   TAI PAKELKIME MES NYKŠČIUS –
   BE KONSERVŲ UŽ ANYKŠČIUS! 🙂

 2. Stagnatoriams ne ...

  Tik Kęstutis Tubis. Man niekad nepatiko sistemos brukami kandidatai . Šiuo atveju brukamas koncervatorius S. Obelevičius . Suprantu , kad šitas minkštas ir į betkurią tik nori pusę palenkemas zmogelis ,stagnatoriams tarsi išganymas . Ir vėl ,seni stagnacinių partijų atstovai galės Anykščiuose daryti ką tik sugalvos. Todėl , bent jau iš mano šeimos, negaus S. Obelevičius nei vieno balso. Palaikėme ir palaikysime , stiprų ir nepalauzemą mūsų visų merą KęstutįTubį.

  • Policijos sistema, nėra sistema.

  • NEPAKEISIT ŽMONIŲ VALIOS!

   Vaiginą mums irgi naglai bruko. O į kokią jį vietą žmonės pastatė? Į antrą nuo galo. Rinkėjai čia karaliai! Rinkėjai viską gali.

   • Nagliau kaip Tubio niekas nekiša. Kodėl Tubis atidarius duris kaip koks vagis be kvietimo eina į kambarius? Ar jis nužiuri kur kas padėta?

 3. R.Sargūnas parodo savo praeities padlaižiavimą,bet jo balsas yra nulis,kaip ir jo partija

 4. Kvazimodas

  ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓

  Rinkimų agitacija gali būti bet kokių formų ir būdų, išskyrus tuos, kurie pažeidžia Lietuvos Respublikos Konstituciją (toliau – Konstitucija) ir įstatymus, prieštarauja moralei, teisingumui ar visuomenės darnai, neatitinka sąžiningų ir garbingų rinkimų.
  _________________________________________________________________________________________
  1. Jeigu, Vyriausiajai rinkimų komisijai paskelbus kandidatų sąrašus ir kandidatus, visuomenės informavimo priemonė paskelbia kandidatą kompromituojančią medžiagą (vėliausiai tokius duomenis galima skelbti likus iki rinkimų 5 dienoms, bet ne vėliau kaip priešpaskutiniame iki rinkimų agitacijos draudimo visuomenės informavimo priemonės leidinyje), ji privalo suteikti galimybę tam kandidatui pareikšti atsakomąją nuomonę.
  ________________________________________________________________________________________
  . Kandidatą kompromituojančia medžiaga pripažįstama tokia medžiaga, kuria siekiama paveikti rinkėjus, kad šie nebalsuotų už konkretų kandidatą, ir kurioje pranešama kandidatą neigiamai apibūdinanti žinia.
  ________________________________________________________________________________________
  . Bet kam draudžiama naudotis tarnybine padėtimi valstybės, savivaldybių ar Europos Sąjungos institucijose, įstaigose, organizacijose ar organuose, taip pat Lietuvos nacionaliniame radijuje ir televizijoje, REGIONINIUOSE TRANSLIUOTOJUOSE ar savivaldybių visuomenės informavimo priemonėse vykdant rinkimų agitaciją, pavesti tai daryti kitiems asmenims ar kaip nors kitaip naudojantis tarnybine padėtimi bandyti paveikti rinkėjų valią.
  _______________________________________________________________________________
  Regioninis programų transliuotojas – radijo ar televizijos programos transliuotojas, kurio antžeminiu televizijos, radijo tinklu transliuojama programa yra priimama teritorijoje, kurioje gyvena mažiau negu 60 procentų Lietuvos Respublikos gyventojų.

 5. visi seniai zinojom,kad socialdemokratu niekada ir nebuvo,tai kaip tas virsum plaukiantis ,svarbu link lovio

 6. Partiju vadai-tai ne partiju nariai.Nejuokinkit,kad neiseitu viskas atvirksciai,o cia tai butu siurprizas.Rinkejai savo protu balsuokite be vaduku nurodymo ir vieningai apginkime K.TUBI.

 7. Anykščiuose tu partijų kaip ir nėra, tik jų pavadinimai. Konservatoriai iš 34 sąraše , 15 nepartinių. Valstie čių iš 4 išrinktų , 3 nepartiniai. Jų rėmimas neturės jokios įtakos rinkimams.

 8. Na, balsuokim už Obelevičių ir vicemeru, kaip miestas sako, gaukim Vaiginą, administracijos direktorium – gudonienę, o jos pavaduotoju – rasalą. Bus tikras Anykščių valdžios Dream team – svajonių komanda.. Einu balsuoti.

 9. Lazda turi du galus

  Šitas (švelniai tariant negrązus) straipsnis , likus iki rinkimų dviems diemnoms , mano manymu , padarė meškos paslaugą . Dar jeigu kuris ir mėtėsi tarp kandidatų , tai dabar pasidarė aišku uz ką balsuoti. Tik uz Kęstutį Tubį . Dabar visi pamatė , kad S. Obelevičius yra stumemas nomenklatūros . Zmonių nedurninkit , jie viską mato ir supranta.

 10. Jokiu Tubiu!

 11. Trinidada

  Šioje ne itin geroje Anykščiams situacijoje aš matau geresnį varijantą balsuoti už Sigutį Obelevičių.
  “Neblogas” ir kitas varijantas. Jei bus išrinktas meru Kęstutis Tubis, jis negalės eiti pareigų, nebus paskirti kiti vadovai, bus įvestas tiesioginis valdymas ir po poros mėnesių bus organizuoti kiti rinkimai. Bus daug sumaišties, jokių darbų ir 3- 4 mėnesius matysime visišką balaganą. Tad rinkimės. Rinkimės su protu, o ne pagal principą “myliu-nemyliu”

  • Nereikia,

   Nekelkit panikos. Jeigu balsuosit uz konservatorius , ir toliau sėdėsit šik… . Konservatoriai , tai ne tik Anykštėnų , tai visos Lietuvos maras. Tik uz Kęstutį Tubį , tik uz perversmus , tik uz “švogerių” baubą.

 12. Už Tubi,nes daug padare gero ir dar padaris jei leis judet toliau,nes jei vel kitas asmuo vel viskas nuo pradziu.Pamastykit biski

 13. nebūkim naivūs.Balsuojam už Obelevičių tai labai aišku ,kad Vaiginas administracijos direktorius,Pakeltis patarėjas,o kas toliau ,ANYKŠČIAI ČIUOŽIA AUKŠTYN UPE.Tai gal geriau balsuojam už TUBĮ,vicemeras Obelevičius,ŽIOGELIS administracijos direktoriaus pavaduotojas,Sargūnas Ričardas patarėjas.KOMANDA AKTYVI,ATSAKINGAI DIRBANTI,RIETENOS BAIGIASI.TO MUMS IR REIKIA.AŠ GERBIU VIENODAI IR OBELEVIČIŲ IR TUBĮ,TIK ABEJONĖS SIGUČIO DĖL NORMALIOS,DARBINGOS KOOLICIJOS.

 14. kukliai pridėsi, pažiūrėkit, kaip atsigavo Kaunas, kai atsikratė konservatorių valdymo. Aš dar pamenu stagnaciją prie konservatorių ir socdemų anykščiuose.

  • elementarus durnius esi ir tiek, nieks neišgydys.

  • Teisingai ,kol Kaunas buvo “konservatorių bastionas” jis buvo apgailėtinos būklės. Vien gatvės kokios buvo , siaubas. Kai neliko “tvartelio garbintojų” , Kaunas pasikeitė radikaliai. Štai jums akivaizdus pavyzdys.

 15. Tik uz K.Tubi visi.

 16. Kaimietis

  Jokiu Tubiu , gana cirkintis laikas siteims perfilam i pencijas. Musu Kaimas ir artimi kaimai tik uz Obeleviciu, ir dar paegituosim laiko turim , jau ir suarganizuota . Reik dirbt zmonems o ne sau .

 17. Kvazimodas

  ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Na stai kaip grazu. Tas saraselis begiojantis is vienos i kita puse parode visus savo intelektualinius sugebejimus. Kadangi komentarai palaikantis tiek viena, tiek kita puse skiriasi savo intelektualumu ir stiliumi kaip diena ir naktis. Tai rinkejui bus visiskai nesunku atsirinkti su kuriais jam patogiau.

  Labai ramiai sventoji teka jusu sielose 🙂
  O tas pasakymas dirbti zmonems naftalinu atsiduodantis, kai patis sudilusio skatiko zmogui nepaukos, tik aplos, vertas oskaro 🙂 .

 18. tik ne už tubi ,tegul eina ,tegul sėdi ant pensijos

 19. tubis po ligonine vaiksto agitatorium,juk jau negalima.a kas jam,net stt nebaisu

 20. Kvazimodas

  ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  O gal chebryte islauztumet nors kokia mintele…. Labai labai prasau. Nors menkiausia… As suprantu kad jum sudetinga. Tas auu auuuuuuuuuuuuuu auuuuu auuuuuuuuuu firmose firmelese rajone kame per kelis desimtmecius buvo visiskai sunaikinta naturali konkurencija ir klesti vienvaldyste, kieciausias lojikas, geriausias darbuotojas. Juk dauguma zmoniu bego i uzsienius ne nuo politiku ir politikos. Net ne ekonomines situacijos. Jus lojikai daugeliui seimu nedavete ne tik finansiniu bet ir jokiu moraliniu galimybiu. Pukiai viska matydami ir lodami KAS KUR KAME.

  BET MAZUTE MINTELE BE LOJIMO. PAC IA MENKIAUSIA. Nors mazuti argumenteli labai prasau. Negi nuo ES lesomis suformuotos Anyksciu rinkos cia liko tik Bulgakoviniai Sarikovai? Negi jau tiek virsugalviai neispaudzia nieko daugiau tu pilkuju o ne kamieniniu lasteliu pagalba? 🙂

 21. Lokite kiek norite kas už Tubį ir niekas nepakeis.Pažiūrėkite laidos kuri buvo pirmadieni lrytas Nuoga tiesa ir bus aiškiau. Jaunimui tikrai baisu jau darosi Lietuvoje. Šio straipsnio pavadinimas tik kiršinimui. Iš viso nykščiai,radijas kam reikalingas,kai buvo malonu klausytis jau praeitis.

  • To-baikit

   Oi , oi ,koks jūs baimingas . Maziau ziūrėkit Rūtos laidų , o labiau mąstykit savo galva , jeigu aišku toje galvoje dar kazko yra. Ir būkit ramūs , jaunimui tikrai nėra baisu Lietuvoje. O jeigu jūs turite galvoje , kad jaunimas palieka Lietuvą , tai ne dėl baimės , o dėl to , kad čia neina pragyventi. Lietuvą praskolino ir iki to davedė “konservai ir socdemais”. Gal ir vėl juos išsirinkit ..??? Viena išeitis kazką pakeisti , tai balsuoti uz Kęstutį Tubį.

   • Kvazimodas

    ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
    Kartais pries viens kitam i aki kirsdami, ka kas sako ar raso. O kaip minejau po 2018 metu pasikeitus STT vadui viena politine dauguma staiga persiauklejo. Tapo skaidri skaidri, nes iki tol ji mirgete mirgejo sio tipo skandaluose. Na bet saunuoliai po 21018 padare isvadas ir persiauklejo. O va ju oponentai tapo priesingi.

    Minejau tie arastai buvo Lietuvoje masiski. Ir laida apie Druskininku panasu skandala kuris toks pat kaip ir Anyksciu. Bet mane stebina ne patys skandalai. O lojiku komanda jiems ikandin. Va cia net viska maciusi Kvazimoda sokiravo.
    https://tv.lrytas.lt/laidos/nuoga-tiesa/2019/03/05/news/nuoga-tiesa-2019-03-04-9468435/

 22. ne tubis uz siuksles ,zemes mokesti didino ,vandens o MERU TADA BUVO SIGUTIS OBELEVICIUS ,PAMIRSOT,TAI JIS MUS U KRAUJA SIURBIA SU MOKESCIAIS

  • kada gi nelogiškai šiukšlės pabrango, kada žemės mokestis pradėjo didėti, ar tik ne per paskutinius du tris metus. Vanduo kainuoja realiai, gal tiek ir nereikėtų, bet gi nupirktas teisinikas kiek vandens savikainą pakelia, o į tarybą įjoje su pigiomis šiukšlėmis.

 23. Dzin mums tie mokesčiai, norim Sigučio meru, mokėsim, kiek reikės, neaiškinkit.

 24. KLAUSIMAS NUGALETOJUI

  DEL STASKUNISKYJE VEIKIANCIO TASKO. KURKLIU SENIUNUI JURKUI MANAU YRA ZINOMA SI PROBLEMA, BET ZMOGUS GALBUT PER SILPNAS ISSPRESTI SIA PROBLEMA. KRATOS BUVO DAROMAS NE KARTA, BET TASKAS EGZISTUOJA N METU, GAL BUSIMAS MERAS NORETU PAMEGINTI ISPRESTI SIA VISUS VARGINANCIA PROBLEMA???

 25. M.Fergiziene

  Prašau visus daugiabučių gyventojus balsuoti už Kęstutį Tubį vien tik dėl to, kad surastų normalią įmonę, galinčia administruoti daugiabučius. Prie buvusio mero S.Obelevičiaus daugiabučius administravo taip.
  2009-09-30 gavau atsakymą iš Anykščių rajono savivaldybės administracijos po to, kai buvo atliktas Vidaus auditas UAB” Anykščių komunaliniame ūkyje” Dėl daugiabučių namų administravimo ir eksploatavimo .“Nėra atskiros sąskaitos, o pinigai maišomi su visais už paslaugas gaunamus pinigus .Nėra buhalterio, kuris tvarkytų gaunamas įmokas. Sukauptų pinigų komunalininkų sąskaitoje nėra, nes metų gale juos reikėtų rodyti kaip pelną, nuo kurio reikėtų mokėti 25 proc. mokesčių. Reikėtų išaiškinti kieno kišenėse nusėda namo eksplotavimui skirti pinigai, žinoma, jei tai įmanoma.
  Toliau rašoma ” Daugiabučių namų eksplotavimui (priežiūrai) skirtos lėšos panaudojamos neefektyviai. Santechniko budėjimo valanda kainuoja 25,61 Lt. Per parą budėtojui sumokama 614,64 Lt. Vieno santechniko išlaikymas kainuoja apie 31 000 Lt. “(Santechnikų yra 3.)Pagal audito duomenis elektrikų budėjimas 2008 m. kainavo 17310 Lt., … kadangi šiose sąskaitose yra ir Bendrovės uždirbtos lėšos, tai atskirti jas nėra galimybės….. Tikrąją padėtį būtų galima nustatyti, jei eksploatavimo lėšos būtų laikomos atskiroje banko sąskaitoje” Raštą parašė auditą atlikęs E. Cimbalistas, pasirašė Anykščių administracijos direktorius Vilius Juodelis.
  Galiu tik pridurti, kad jokių elektrikų, jokių santechnikų nebuvo.ir nėra. Reikalui esant talkina etatiniai komunalinio ūkio elektrikai ir kiti darbuotojai.Jiems už darbą papildomai nemoka.

 26. Nei vienas nei kitas mero vardo nevertas! Abu von nuo lovio!!!!

 27. tubio nuo praeitu rinkimu buvau nemates o dabar per tris savaites jau pas save kaime daugiau kartu maciau negu kaimynus, tai ar ne lovys rupi

 28. Anyksciai turi tureti tvirtos rankos mera, o ne geros sirdeles zmogeli…Kaip toje patarleje ,,Gera sirdele , plika subinele”. Visiems geras vistiek nebusi, taip, kad as tik uz K.Tubi.

 29. Abu kandidatai nemasto apie 1 problema. Nezinia kaip baiksis brexit, bet apie tai butina kalbet ir daryt .Vienuose debatuose buvo pamineta, kad Anykstenu isvykusiu i GB gali buti apie 5000, jei ivyksta juodasis scenarijus kur tiem zmogeliam detis? Ne visi sedi ant pinigu maiso ir ne visi issigys ar issinuomuos busta Anyksciuose. Tai labai didele problema. Nieks nesako, kad ims ir visi gryz, gal grys 1000 gal daugiau, gal maziau, bet jus pasiziurekit i skelbimu portalus viename skelbiama, kad parduodami tik 79 namai, butu tik 18!!! Tai yra labai blogai, galbut mes prarandame zmones kasdien, nes nera ka pasirinkti?Valdzia turi agituot, kad zmones turintys nenaudojamas patalpas jas nuomotu, turintys nuosavus namus, ir kazkiek pinigeliu, kad investuotu i antro auksto ar palepes pritaikyma gyventi zmonems ir taip uzdirbtu pinigus, jei emigrantai pasirinks kitus miestus ar valstybes, tai vasaros metu tikrai bus pilna turistu, tai manau nereiktu pabijot ir paskola paimt nes sitam segmente matau dideles galimybes. Sekmes ir kaip sakoma, kas pirmas tas laimi.

 30. ryroj rinkimai,-visi uz K.Tubi.

 31. Zmones…ka dar jums turi padarys tubis,kad jus suvoktumet,kad jis vagis svolacius,garbetroska ir visoks koks padugne! Ji stt uz rankos pagavo,ji nusalino nuo pareigu,jis savivaldyben kojos ikelt negali..atsibuskit jo majo. Gal jusu vaikus jis iszagint turi kad pagaliau suvoktumet su kuo reikalu turit?!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.